kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

holící strojky bazar

( 4 inzeráty )

holící strojky bazar Inzerce holících strojků. Frézičkové holicí strojky, planžetové holicí strojky, síťové i akumulátorové holicí strojky. V inzerci naleznete mnoho holících strojků pro muže značek Braun, Gillette, Panasonic, Philips, a dalších značek.
31.12.2017 - 00:51:17 | nabídka

Holící strojek Philips s výkyvnou hlavou.

Holící strojek Philips s výkyvnou hlavou.

Strojek je úplně nový, nikdy nebyl použitý, pouze vybalený, jde o nepředaný dárek, proto jej nyní jako úplně nový nabízím s výraznou slevou, strojek je elektrický pro dokonalé a suché holení, používá se pouze s kabelem, ideální pro bezproblémové hladké oholení na tváři, bradě i krku, hlavy jsou výměnné, Flex & Float zaručuje pomocí tří výkyvných hlav dokonalé a přesné oholení i v nedostupných nebo...

Cena: 349 Kč » Detail inzerátu

03.12.2017 - 23:07:12 | nabídka

Bezdrátový holící strojek JYSK Kalix - nový.

Bezdrátový holící strojek JYSK Kalix - nový.

Strojek je úplně nový v originálním balení, nikdy nebyl použitý, pouze vybalený (nepředaný dárek), dobíjí se adaptérem, kdy po dobití je používán bezdrátově, je ideální pro dokonalé a suché holení, bez problémů oholí do hladka tvář, bradu, krk, odstraní chloupky v nose a podobně (kromě hlavní hlavy s břity má i zadní zastřihovací čepel na detaily), hlavy jsou výměnné, Flex & Float zaručuje pomocí...

Cena: 299 Kč » Detail inzerátu

29.04.2016 - 14:06:33 | nabídka

Lednice s mrazáčkem GODDESS

Lednice s mrazáčkem GODDESS

Lednice s mrazáčkem GODDESS Objem chladnice: 115 l. Objem mrazáčku: 15 l. Mechanické ovládání - nastavitelný termostat. Výškově stavitelné nožičky. Hloubka 60 cm. Šířka 50 cm. Výška 85 cm. Možná záměna dveří na opačné otevírání. Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Cena: 2 590 Kč » Detail inzerátu

28.04.2016 - 16:46:04 | nabídka

Chladnice bez mrazáčku AEG SANTO

Chladnice bez mrazáčku AEG SANTO

Chladnice bez mrazáčku AEG SANTO Objem 159 litrů. Automatické odtávání. Hloubka 61 cm. Šířka 55 cm. Výška 85 cm. Možná záměna dveří na opačné otevírání. Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Cena: 2 990 Kč » Detail inzerátu