kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

zábavná literatura

( 71 inzerátů )

zábavná literatura bazar Kategorie zábavná literatura bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie zábavná literatura inzertního systému TOP-bazar.cz.
23.01.2012 - 09:04:24 | nabídka

Lomikel a jiné zádrhele - T. R. Field

Československý spisovatel, Praha, 1990, epilog Petr kovařík, ilustrace Jiří Šalamoun, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 200 stran a obrazová příloha

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:33:18 | nabídka

Pozdrav Pámbu pane Randák - František Rachlík

Il. Josef Lada, 389 stran, součásí knihy je II. díl,I dejž to Pánbu, holenkové Melantrich 1974 Odeslání do 24 hodin.

Cena: 69 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:18:41 | nabídka

Študáci a kantoři - Jaroslav Žák

Melantrich, Praha, 1982, edice Humor do kapsy, sv. 20, ilustrace Vlastimil Rada, brožovaná, velmi dobrý stav, 200 stran

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:18:34 | nabídka

Tak má láska odpouští mému koni - vybral Jindřich Bešta

Práce, Praha, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, natržený přebal, 192 stran-výběr karikatur Otakara Štembery

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:17:43 | nabídka

Stephen Leacock - Kanadské žertíky -

Práce - Praha 1979 - 1.vydání - Ilustroval Vl.Jiránek - edice Kamarád - Brožované. Stav velmi dobrý.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

01.12.2011 - 08:12:12 | nabídka

M.J.Saltykov-Ščedrin - Bajky -

SNDK - Praha 1951 - 1.vydání - 10.750 výtisků - Ilustroval Mirko Hanák - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

01.12.2011 - 08:12:11 | nabídka

Ondřej Neff - Neviditelný pes(O lidech a psech). -

MILENIUM PUBLISHING s.r.o. - Chomutov 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

Cena: 259 Kč » Detail inzerátu

01.12.2011 - 08:12:09 | nabídka

Miroslav Holub - K principu rolničky -

Melantrich - Praha 1987 - 1.vydání - 21.000 výtisků - Ilustroval Vl.Renčín - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

01.12.2011 - 08:12:07 | nabídka

Richard Gordon - Doktor na moři -

Mladá fronta - Praha 1971 - 1.vydání - Obálka A.Born - Edice Kapka - svazek 122 - Brožované. Vynikající stav.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 06:01:19 | nabídka

The bestiální of Sorry -

Knihcentrum - Praha 1999 - Kreslený humor - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 06:01:17 | nabídka

Jaroslav Malý - Hornické anekdoty (Třesky plesky z hornického humoru). -

SKN - Liberec 1961 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Ilustroval Bohdan Kopecký - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

Cena: 250 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 06:01:10 | nabídka

Jean Effel - Mezi námi zvířaty -

Odeon - Praha 1979 - 2. vydání - 20.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Mírně prasklá vazba. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

Cena: 419 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 06:01:08 | nabídka

Ondřej Neff - Neviditelný pes - Psi mezi lidmi -

Milenium - Chomutov 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

Cena: 259 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 05:59:55 | nabídka

Grant Kendall - Zvěrolékař v Kentucky -

Baronet - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

Cena: 192 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 05:59:08 | nabídka

Kingsley Amis - Chci to hned -

Odeon - Praha 1991 - 1.vydání - edice Čtení na dovolenou - Obálka J.Slíva - Kartonované. Velmi dobrý stav.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

12 3 4 5 »
RealityKup.cz - nemovitosti a reality