kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

ostatní

( 6487 inzerátů )

30.08.2010 - 12:09:41 | nabídka

kdy do důchodu a za kolik

kdy do důchodu a za kolik

Prodám knihu "Kdy do důchodu a za kolik" - 10. vydání - předčasný odchod do důchodu, výpočet výše důchodů pro rok 2008 a 2009, penzijní připojištění, tabulky a příklady pro výpočet důchodů. Cena 50,- Kč. Na dobírku-poštovné hradí kupující, Brno-osobní předání.

Cena: 50 Kč » Detail inzerátu

30.08.2010 - 12:06:07 | nabídka

jak správně koupit, prodat, pronajmout dům či byt

jak správně koupit, prodat, pronajmout dům či byt

Prodám knihy z edice "Stavíme" - "Jak správně koupit, pordat, pronajmout dům či byt", "Rekonstrukce elektroinstalace" - vydavatelství Era. Původní cena každé 145,- Kč. Nyní za obě 120,- Kč nebo jednotlivě za 80,- Kč. Na dobírku-poštovné hradí kupující, Brno-možnost osobního předání.

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

30.08.2010 - 12:04:48 | nabídka

stavebnictví

stavebnictví

Prodám knihy z edice "Udělej si sám" - "Komplexní dostavby interiérů", "Renovace fasád", "Vlhkost v domě-prevence a odstraňování". "Profi a Hobby" - "Omítky", "Větrání a klimatizace domů a bytů". "Betonování, zdění a omítání". Cena každé knihy 30,- Kč nebo 150,- Kč za všechny. Na dobírku-poštovné hradí kupující, Brno- možnost osobního předání.

Cena: 150 Kč » Detail inzerátu

30.07.2010 - 13:20:18 | nabídka

Cvičení pravopisu pro malé školáky

Cvičení pravopisu pro malé školáky

Prodám knihu Cvičení pravopisu pro malé školáky, určenou pro žáky 2.- 4. tříd ZŠ. 252 stran cvičení doplňování i/y ú/ů atd. Cena 45,- Kč. jarmilaf@seznam.cz

Cena: 45 Kč » Detail inzerátu

24.07.2010 - 08:21:01 | nabídka

PRODÁM KNIHY Z EDICE KLÍČ

Fábera - Sedm mongolských koní, Pluhař - Skleněná dáma, Říha - Doktor Meluzin, Fuks - Příběh kriminálního rady, Loukotková - Není římského lidu.

Cena: dohodou » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:46:00 | nabídka

Hra o peníze- Mysli si číslo, Peníze a život - Anders Bodelsen

Odeon, Praha, 1984, obálka, vazba a grafická úprava Bohuslav Blažej, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 334 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:56 | nabídka

Hra pro lvy, Jestřábí zátoka, Dvanáctý stupeň, Jezero duchů - Nelson DeMille, Susan Wilsonová, James Thayer, Karen Robardsová

Reader´s Digest Výběr, Praha, 2002, edice Nejlepší světové čtení, 1.vydání, pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 576 stran

Cena: 220 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:49 | nabídka

Hra s ohněm - Marie Pujmanová

ČS, Praha, 1974, edice Slunovrat, kresby Cyril Bouda, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 312 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:45 | nabídka

Hra v kruhu - Sergej Vysockij

Lidové nakladatelství, Praha, 1986, první vydání, originální brožovaná vazba, velmi dobrý stav, 124 stran.

Cena: 80 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:41 | nabídka

Hrabě Monte Christo - Jiří Kovařík

TEMPO, Třebíč, 1998, obálka a grafická úprava Evžen Navrátil, originální pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 160 stran

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:36 | nabídka

Hraběnka de Charny I-Paměti lékařovy IX - Alexandre Dumas

Svoboda, Praha, 1972, 1. vydání, obálka a grafická úprava Miroslav Fulín, originální celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 480 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:32 | nabídka

Hraběnka de Charny I a II-Paměti lékařovy - Alexandre Dumas

Svoboda, Praha, 1972, 1. vydání, obálka a grafická úprava Miroslav Fulín, kresba na obálce Karel Teissig, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně pošpiněný a na okrajích potrhaný přebal, dobrý stav, 2 knihy

Cena: 250 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:27 | nabídka

Hráči na vinici Páně - Peter Matthiessen

Odeon, Praha, 1983, 1. vydání, obálka, vazba a grafická úprava Drahomíra Macounová, originální celoplátěná vazba s přebalem, lehce odřený přebal, dobrý stav, 356 stran

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:45:23 | nabídka

Hrdá porážka - Kare Holt

Mladá fronta, Praha, 1964, 1. vydání, obálka Jaroslav Šváb, brožovaný výtisk, mírně zažloutlé listy, dobrý stav, 224 stran

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

23.07.2010 - 03:44:02 | nabídka

Hoří už Paříž? - Dominique Lapierre, Larry Collins

Odeon, Praha, 1985, 2. vydání, obálka, vazba a grafická úprava Jiří Rathouský, originální pevná vazba, chybí přebal, mírně rozlepená vazba, 416 stran

Cena: 180 Kč » Detail inzerátu

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 433
nabídka ubytování