top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10350 inzerátů )
Kategorie ostatní bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Prodám knížku o znakování miminek
Čerstvým nebo nastávajícím rodičům prodám knížku Základy znakové řeči pro miminka. Je to rozšířené vydání, ve kterém Monta Z. Briant představuje více než 300 znaků, které jsou ilustrovány přehlednými fotografiemi a jednoduchými instrukcemi. V knize jsou obsaženy i specifické techniky znakování určené pro děti, písničky, hry, aby učení bylo zábavné a otevřelo rychle obousměrnou komunikaci. Tato...
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
twilight sága - robřesk 1.část
dobrý den,prodám oficiálního ilustrovaného průvodce filmem twilight sága-rozbřesk 1. část.kniha je v dobrém stavu jednou otevřená.cena je 200kč+90 poštovné a balné s dobírkou.posílám pouze na dobírku.
Cena: v textu » Detail inzerátu
Doktor Meluzin - Bohumil Říha
Československý spisovatel, Praha, 1985, celoplátěná vazba s laminovým přebalem, výborný stav, krasby na přebalu a za titulem Pavel Sivko, typografie Miloslav Fulín, 192 stran.
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Drama i jeho svět - Frank Tetauer
SS, Melantrich, Praha, 1958, obálka, vazba Jaroslav Šváb, 3000 výtisků, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, 261 stran
Cena: 200 Kč » Detail inzerátu
Dramata - F. X. Šalda
Československý spisovatel, praha, 1957, pevná vazba s přebalem, výborný stav, 344 stran.
Cena: 200 Kč » Detail inzerátu
Jak jsem potkal Čechy - Marti Dejdar
Formát, Praha, 1998, originální laminovaná vazba, dobrý stav politá-zvlněné listy, poškozena obrazová příloha, 127 stran
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Kord na vějíři - Halina Poptawská
Práce, Praha, 1981, 1. vydání, ilustrovali Dagmar a Pavel Bromovi, brožovaná, dobrý stav, odřená vazba, 296 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Kormidelník vlnovský - Frederick Marryat
Západočeské nakladatelství, 1970, ilustrace a grafická úprava Miloš Haman, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný a na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 184 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Loď mrtvých - B. Traven
MF, Praha, 1968, ilustroval Karel Teissig, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 263 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Loď mrtvých - B. Traven
MF, Praha, 1968, ilustroval Karel Teissig, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, 263 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Mlčící lid - Walter Macken
Svoboda, Praha, 1975, 1. vydání, obálka Karel Vaca, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný a na okrajích mírně pomačkaný přebal, dobrý stav, 304 stran
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Nenávidím a miluji - Valja Stýblová
ČS spisovatel, Praha, 1969, 1.vydání, edice Nová próza, sv.23, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 260 stran
Cena: 205 Kč » Detail inzerátu
Nenávidím a miluji - Valja Stýblová
Československý spisovatel, Praha, 1976, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, přebal a vazbu navrhl Zdenek Seydl, 268 stran.
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Nový muž pro nový svět Vůně divokých dřínů - James J. Galvin
Sdružení sv. Jana Neumanna, České Budějovice, 1994, 1. vydání, překlad Stanislav Skuhrovec, brožovaný výtisk, velmi dobrý stav, 256 stran a obrazová příloha
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
O klíče markrabství - Antonín Kolek
Vyšehrad, Praha, 1971, obálka, vazba a grafická úprava Helena Illíková, originální celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně potrhaný, dobrý stav, 332 stran.
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu






