top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10351 inzerátů )
Kategorie inzeráty ostatní - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Peřeje noci - B. Horst
Československý spisovatel, Praha, 1968, 2. vydání, obálka a vazba Miroslav Váša, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 288 stran
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Pražská lípa - Helena Dvořáková
Československý spisovatel, Praha, 1957, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, obálku a vazbu navrhl a kresbami vyzdobil Václav Junek, 351 stran.
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Pražské figurky - Václav Cibula
Panorama, Praha, 1985, celoplátěná vazba, lamino přebal, velmi dobrý stav, ilustroval Cyril Bouda
Cena: 228 Kč » Detail inzerátu
Případ chirurg - Václav Gruber
Západočeské nakladatelství, Plzeň, 1990, 1. vydání, přebal a frontispis Stanislav Staněk, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 184 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Případ Mauricius - Jakob Wassermann
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1963, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Raketa - Trave B.
Svoboda, Praha, 1978, edice Omnia, orig. celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, obálka a vazba Fulín s použitím kreseb Sůry, první vydání.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Sklepení doktora Hahnemanna - Dieckmann Guido
Euromedia-Group, Praha, 2006, originální pevná vazba s laminopřebalem, výborný stav, 376 stran, první vydání.
Cena: 220 Kč » Detail inzerátu
Skok do tmy - Rudolf Vetiška
NPL, Praha, 1966, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, natržený přebal
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Skon srdce - Elizabeth Bowenová
Odeon, Praha, 1966, 1. vydání, obálka František Janula, grafická úprava Jiřina Járová, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 372 stran
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Skotské duchařské historky - James Robertson
MF, Praha, 2004, brožovaná, výborný stav, 230 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Ženojed - Theun de Vries
LN, Praha, 1981, 1.vydání, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, odřený přebal
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Žhářky a požárnice - Oldřich Daněk
ČS spisovatel, Praha, 1980, 1.vydání, brožovaná, velmi dobrý stav, 240 stran
Cena: 85 Kč » Detail inzerátu
Žid Süss - Lion Feuchtwanger
Odeon, Praha, 1969, 5. vydání, obálka, vazba a grafická úprava Milan Hegar, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, vybledlý hřbet desek, dobrý stav, 424 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Rádiotechnika-Elektrónkové a tranzistorové prijímače, zosilovače a magnetofóny - Ing. Hubert Meluzin
Slovenské vydavateľstvo technickej literatúry, Bratislava, 1967, 4. doplněné a přepracované vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, vazba Metod Sychra 624 stran, 691 obrázků, 14 tabulek, (slovenský jazyk)
Cena: 410 Kč » Detail inzerátu
V záři kalicha - Vácslav Beneš-Třebízský
F.Topič, Praha, 1906, původní pevná vazba, velmi dobrý stav, 332 stran, sebrané spisy Vácslava Beneše-Třebízského-třetí díl
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu






