kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

ostatní

( 10351 inzerátů )

prodej ostatní Kategorie prodej ostatní - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
26.01.2012 - 09:10:52 | nabídka

Ať žije republika - Procházka Jan

Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1968, Ilustrace Jiří Trnka, orig. plátěná vazba s přebalem, výborný stav,235 stran (uloženo pohádky vitrína)

Cena: 290 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:51 | nabídka

Aucassin a Nicoletta - překlad Hanuš Jelínek

Odeon, Praha, 1969, brožovaná vazba, výborný stav, obálku a vabzu navrhla a graifcky upravila Lucie Weisbergrová, 97 stran.

Cena: 85 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:50 | nabídka

Chlapi do nečasu - Karel Richter

Naše vojsko, Praha, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, lepená vazba, 265 stran

Cena: 95 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:49 | nabídka

Chlapi se nebojí - Miroslav Vejlupek

Západočeské nakladatelstsví, Plzeň, 1979, 1.vydání, ilustroval Jaroslav Pleskal, 5000 výtisků, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav

Cena: 105 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:48 | nabídka

Chlapík z Quita - Jorge Icaza

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1963, 1. vydání, obálka a vazba Adolf Born, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně pošpiněný přebal, dobrý stav, 200 stran

Cena: 85 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:47 | nabídka

Jeden muž navíc - Jean-Pierre Chabrol

Naše vojsko, Praha, 1963, 1. vydání, obálka a vazba Radim Malát, originální celoplátěná vazba s přebalem, odřený a na okrajích potrhaný přebal, dobrý stav, 164 stran

Cena: 85 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:46 | nabídka

Jeden stříbrný - Zdeněk Pluhař

ČS spisovatel, Praha, 1977, edice Knihovna lidové četby, sv. 149, ilustroval Karel Hruška, přebal, vazba Zdeněk Seydl, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 208 stran

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:45 | nabídka

Jedenácté přikázání - Ján Jonáš

Československý spisovatel, Praha, 1979, 1. vydání, obálka a vazba Jan Solpera, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, pošpiněné desky, mírně poškozená vazba, 444 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:44 | nabídka

Jediná cesta - Ludvík kellner

Naše vojsko, Praha, 1956, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, obálku navrhl Pravoslav Sovák, 219 stran.

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:43 | nabídka

Jednou za život - Danielle Steelová

Knižní klub, Praha, 1997, 1. vydání, papírová vazba s laminovým přebalem, výborný stav, obálku Libuše Hubičková, 352 stran.

Cena: 195 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:42 | nabídka

První parta - Karel Čapek

Naše vojsko, Praha, 1958, brožovaná vazba, mírně natržený hřbet, pošpiněná vazba a předsádka, 181 stran

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:41 | nabídka

Marta (Dlouhá cesta v dunách) - Oleg Rudněv

LN, Praha, 1989, 1.vydání, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 472 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:40 | nabídka

Martin Eden - Jack London

Naše vojsko, Praha, 1956, 1. vydání, ilustrace, obálka a vazba Gustav Krum, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný a na okrajích potrhaný a pomačkaný přebal, dobrý stav, 336 stran

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:38 | nabídka

Občan Brych - Jan Otčenášek

Československý spisovatel, praha, 1960, celoplátěná vazba s odřeným a lehce potrhaný přebal na okrajích, velmi dobrý stav, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Karel Vodák, 589 stran.

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:37 | nabídka

Občánku, a co teď? - Hans Fallada

Odeon, Praha, 1973, 4. vydání, obálka a vazba Adolf Born a Milan Kopřiva, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 304 stran

Cena: 105 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 3 4 5 6 7 89 10 11 12 13 14 15 » 691
RealityKup.cz - nemovitosti a reality