top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10351 inzerátů )
Kategorie ostatní inzeráty - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Lovcovy zápisky - I. S. Turgeněv
Stanislav Minařík, Praha, 1929, překlad Stanislav Minařík, originální celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 420 stran
Cena: 200 Kč » Detail inzerátu
Lidunčino štěstí - L.A.Čarská
Jos. R. Vilímek, Praha, rok neuveden, převazba, dobrý stav, 146 stran, il. Fr. Ženišek
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Lidský úděl - André Malraux
Družstevní práce, Praha, 1935, překlad Jos. Heyduk, úprava Ladislav Sutnar, obálka a vazba Karel Teige, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, pošpiněná vazba, jinak dobrý stav, 373 stran
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Moderní interiér - Blanka Jirásková a kolektiv
Petr Velfel, Hradec králové, 1998, laminovaná vazba, výborný stav, grafická úprava Magda Lášková, 216 stran.
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Divize pancéřových granátníků 1939-1945 - Chris Bishop
Svojtka, Praha, 2008, pevná laminovazba, výborný stav, 191 stran
Cena: 280 Kč » Detail inzerátu
Invaze - Rudolf Ströbinger
Magnet-Press, Praha, sv. 4/1994, brožovaná, výborný stav, 113 stran, čb fotogr. př.
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Z bouřného času - František Hampl
Československý spisovatel, Praha, 1966, 2. vydání, obálka a vazba Zdeněk Kirchner, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně pošpiněný přebal, dobrý stav, 296 stran
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Z Amorova deníku - Vítězslav Hálek
Československý spisovatel, Praha, 1974, typografie Oldřich Hlavsa, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně pošpiněný přebal, dobrý stav, 200 stran
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Soubor pohlednic-Vznik a vývoj automobilů Škoda - Jan Joska
PT, Praha, 1981, brožovaná, velmi dobrý stav, 31 obrázků z historie vývoje automobilů Škoda
Cena: 290 Kč » Detail inzerátu
Stará sláva - Jiří Jelen
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1969, původní celoplátěná vazba, papírový přebal-místy natržený, ilustroval Vladimír Hájek, 100 stran, 1. vydání
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
FLEET firemní automobily 1/2006 -
Vydavatel Martin Mensa, ročník III, číslo 1/2006, specializovaný čtvrtletník pro správu a řízení vozových parků v České republice, brožovaný výtisk, dobrý stav, 80 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Trosečník polárního moře - František Běhounek
Albatros, Praha, 1989, celoplátěná vazba s laminovým přebalem, výborný stav, graficky upravil Richard Maršák, mapky nakreslil Václav Vokálek, 249 stran.
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Trpká vůně podzimu - Věra Adlová
Československý spisovatel, Praha, 1986, 2. vydání, kresby na obálce Jan Černý, typografie Otakar Karlas, originální celoplátěná vazba s přebalem, odřený a na okrajích potrhaný přebal, 400 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Snobi táhnou - Václav Lacina
Mladá fronta, Praha, 1958, 3. vydání, ilustrace a obálka Josef Holler, grafická úprava František Skála, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, pošpiněná vazba, dobrý stav, 228 stran
Cena: 80 Kč » Detail inzerátu
Hlas volajícího na poušti - Gegešidze Guram
Lidové nakladatelství Praha, 1987, orig. celoplátěná vazba s laminopřebalem, výborný stav, přebal, vazba a grafika Nárožník, 368 stran.
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu






