top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10351 inzerátů )
Kategorie ostatní nabídka - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Krejčí hrdina - Michl Karel
SNDK, Praha, 1954, 1. vydání, ilustroval Heřman, velmi dobrý stav, převazba, zažloutlé listy, 104 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Krejčí hrdina - Michl Karel
SNDK, Praha, 1954, 1. vydání, ilustroval Heřman, velmi dobrý stav, převazba, zažloutlé listy, 104 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Krev nevolá o pomstu - E¨mil Vachek
Družstevní práce, Praha, 1939, vazba dle návrhu Emanuela Frinty a Josefa Kaplického, celoplátěná vazba bez přebalu, výborný stav
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Králové jeviště - Clemence Dane
Dr. Ot. Štorch-Marien, Aventinum, Praha, 1947, 1. vydání, úprava a obálka , vazba V.Kubašta, poškozená vazba, natžený hřbet, vazba odřená, 721 stran
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Král obléká halenu - Miloš V. Kratochvíl
ELK, Praha, 1945, 1.vydání, orig. brož. vazba, dobrý stav, lepená vazba, uvolněná vazba
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Král obléká halenu - Miloš V. Kratochvíl
Sfinx, Praha, 1948, 2. vydání, 5 000 výtisků, orig. pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Ráj divokých zvířat - Dr. Bernhard Grzimek, Michael Grzimek
Orbis, Praha, 1969, celoplátěná vazba, přeba chybí, velmi dobrý stav, vyzbu a grafickou úpravu Valdemar Urgermann, 288 stran, 88 černobílých foto, 18 barevných foto a 12 perokreseb.
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Kamarádi Svobody - Jiří Mahen
Československý spisovatel, Praha, 1954, obálku a vazbu navrhl Josef Istler, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 375 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Julinka z hájovny - Josef Kovář
nakladatelství I.L. Kober, Praha, 1946, pevná vazba,-uvolněná, velmi dobrý stav, kresba Jan Goth, 166 stran
Cena: 185 Kč » Detail inzerátu
Julius Caesar - Shakespeare William
Nakladatelství J. Otty, Praha, 1901, převazba, na některých listech velmi drobné hnědé skvrny, překlad J.V. Sládek, druhé vydání, školní vydání úvodem a poznámkami opatřil Bartocha, tragedie o pěti jednáních.
Cena: 210 Kč » Detail inzerátu
Jindrové - K. M. Čapek-Chod
Československý spisovatel, Praha, 1955, obálka a vazba Karel Müller, typograficky upravil Antonín Dvořák, doslov Václav Stejskal, 20 000 výtisků, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, výborný stav, 329 stran
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Jan Přibyl - František Herites
Julius Albert, Praha 1931, 4. vydání, originální pevná vazba, velmi dobrý stav
Cena: 125 Kč » Detail inzerátu
Jan Neruda - Podobizny I
ČS spisovatel, Praha, 1951, 1. vydání, obálka, vazba, typografie František Muzika, polokožená vazba s přebalem, prasklá vazba, dobrý stav, 10750 výtisků, 424 stran
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Jan Kryštof IV. - Romain Rolland
SNKL, Praha, 1953, Knihovna klasiků, Spisy Romaina Rolanda, sv.6, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 20400 výtisků, 331 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Jan Maria Plojhar - Julius Zeyer
Grafická unie, Praha, 1931, celoplátěná vazba bez přebalu, velmi dobrý stav
Cena: 185 Kč » Detail inzerátu






