top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10351 inzerátů )
Kategorie ostatní inzeráty - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Zrání krále Jindřicha IV. - Heinrich Mann
Odeon, Praha, 1974, 3. vydání, obálka, vazba a grafická úprava s použitím kreseb Adolfa Borna Milan Kopřiva, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 680 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Trochu slunce do dlaní - Božena Rotterová
Melantrich, Praha, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Travnická kronika - Ivo Adrić
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha, 1958, edice klubu čtenářů, svazek 88, celoplátěná vazba s přebalem, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Zdenek Seydl, 478 stran.
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Trhan Kuba - Eugene Le Roy
Albatros, Praha, 1979, 1. vydání, ilustroval Jan Černý, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Tri duby - Jozef Modrovich
Naše vojsko, Praha, 1969, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 332 stran
Cena: 180 Kč » Detail inzerátu
Růže z Kavkazu - L.A.Čarská
Albatros, Praha, 1991, pevná vazba, velmi dobrý stav, ilustroval Věnceslav Černý, rus.orig.přeložila a upravila Helena Franková, 109 stran Z knížek naší prababičky
Cena: 180 Kč » Detail inzerátu
Sebrané zločiny Vladimíra Hudce /úřad pro každou příležitost/ - Vilém Hejl
nakladatelství České Budějovice, 1966, 1. vydání, graf. úprava B.Baudis, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, 306 stran-Román o tvůrčí problematice spisovatele detektivních románů
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Madagaskar, krutý čaroděj - Arkady Fiedler
Mladá fronta, Praha, 1976, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, přebal mírně natržený, 195 stran
Cena: 200 Kč » Detail inzerátu
Níjarské úhory - Juan Goytisol
Státní nakladatelství politické literatury, 1962, 1. vydání, originální celoplátěná vazba s přebalem, odřený, mírně natržený přebal, dobrý stav, 115 stran (Almerijská provincii-jih Španělska)
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Zájezd do SSSR - Priss A., Kasatkin V., Mazov V.
Nakladatelství cizojazyčné literatury, Moskva, není uveden rok vydání, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba bez přebalu, 222 stran
Cena: 165 Kč » Detail inzerátu
Král obléká halenu - Miloš V. Kratochvíl
Svoboda, Praha, 1989, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 140 stran,
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Chrań si královnu - Sergej Sartakov
Svět sovětů, Praha, 1962, originální celoplátěná vazbas přebalem, velmi dobrý stav.
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Lisař Kubát - Jiří Beneš
Svoboda, Praha, 1950, celoplátěná vazba, papírový přebal, výborný stav, 165 stran
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Lehký dým - Václav Panýrek-Vaněk
F. Šimáčky, Praha, 1909, celoplátěná vazba, výborný stav, lehce zažloutlé listy, 228 stran.
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Láska Spartakova - Alfred Marquard
Vydal vlastním nákladem Josef Pospíšeil, Brno 1923, brožovaná, zachovalá, dobrý stav, 199 str.
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu






