kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

ostatní

( 10351 inzerátů )

ostatní prodej Kategorie ostatní prodej - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
23.01.2012 - 09:04:46 | nabídka

Hrabě de Monte Cristo II.- VI. díl - Alexander Dumas

J.V. Vilímek, Praha, 1924-1925, 5 svazků, pevná vazba, poškozená, rozlepená vazba, zažloutlé listy, ilustroval St. Hudeček a Old.Cihelka, stran, chybí díl I., 307, 300, 291, 260, 276 stran

Cena: 410 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:45 | nabídka

Hra s ohněm - Marie Pujmanová

Fr. Borový, Praha, 1948, obálka a vazba Zdeněk Sklenář, originální pevná vazba s přebalem, mírně pošpiněný přebal, jinak velmi dobrý stav, 372 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:44 | nabídka

Hoši z nábřeží - Josef Trojan

Družstevní práce, Praha, 1947, 15000 výtisků, 1. vydání, obálka Jaroslav Šváb, originální pevná vazba s přebalem, pošpiněný a mírně natržený přebal, jinak velmi dobrý stav, 372 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:43 | nabídka

Hotel Sever - Uegene Dabit

Julius Albert, Praha, 1936, celoplátěná vazba s přebalem, mírně pošpiněné stránky, potrhaný přebal, jinak dobrý stav, 165 stran

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:42 | nabídka

Hospoda u štěstí - Joan Slavici

Al. Hynka, Praha, překlad Fr. Pover, česká bibliotéka rodinná, originální pevná vazba, velmi dobrý stav, 211 stran

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:42 | nabídka

Hospoda u Nesváru - Antoon Coolen

ELK, Praha, 1942, obálka a dřevoryt Karel Štika, originální pevná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 474 stran

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:41 | nabídka

Hordubal - Karel Čapek

Fr. Borový, Praha, 1939, edice Spisy bratří Čapků, polokožená vazba, velmi dobrý stav, 198 stran

Cena: 220 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:40 | nabídka

Hory mají srdce v člověku - Miloslav Bureš

LIDOVÁ DEMOKRACIE, Praha, 1960, originální pevná vazba, velmi dobrý stav, 143 stran

Cena: 99 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:39 | nabídka

Myslivcův rok-Zima - Jan Vrba

Československý spisovatel, Praha, 1976, celoplátěná vazba, papírový přebal, velmi dobrý stav, 244 stran

Cena: 125 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:38 | nabídka

Není římského lidu - Jarmila Loukotková

Práce, Praha, 1949, pevná vazba s přebalem, plátěný hřbet, výborný stav, 331 stran

Cena: 187 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:37 | nabídka

Madame Tallien-Láska a revoluce - Paul Reboux

Karel Voleský, Praha, rok neuveden, celoplátěná vazba, přebal chybí, pošpiněná vazba i stránky, 136 stran

Cena: 125 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:36 | nabídka

Havířská balada - Majerová Marie

Československý spisovatel, Praha, 1955, originální celoplátěná vazba,přebal chybí, dobrý stav, vazba mírně pošpiněna, na str. 4 vystřižen otvor 3,5 x 6 cm-text bez známky poškození, obálka, vazba, typograf. úprava Václav Kasík, 164 stran.

Cena: 105 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:35 | nabídka

Druhý názor - Francis Roe

Ikar, Praha, 1997, 1. vydání, obálka Viera Fabianová, pevná vazba, velmi dobrý stav, 269 stran

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:34 | nabídka

Pokojný dům - Růžena Svobodová

Česká grafická unie, Praha, 1921, originální pevná vazba, výborný stav, jednobarevné a vícebarevné neotypie dle originálů A. Kašpara, 62 stran.

Cena: 390 Kč » Detail inzerátu

23.01.2012 - 09:04:33 | nabídka

Zrada - Sabin Willett

Aktuell, bratislava, 1999, laminovaná vazba s laminovým přebalem, výborný stav, 379 stran.

Cena: 225 Kč » Detail inzerátu

RealityKup.cz - nemovitosti a reality