top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10351 inzerátů )
Kategorie ostatní inzerce - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Plavci na Sázavě - Jan Morávek
ČSS, Praha, 1974, obalka a vazba Zdeněk Seydl,celoplatená vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 188 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Plavci na Sázavě - Jan Morávek
Československý spisovatel, Praha, 1974, Knihovna lidové četby edice klíč, origin. celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, na obali použita kresba Václava Špály, 188 stran.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Mladá léta - Martin Kukučín
Albatros, Praha, 1970, 2. vydání, grafická úprava Lumír Ševčík, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný přebal, dobrý stav, 208 stran
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Dívky v zahradách - Františka Šnajberková
Čin, Praha, 1946, 1. vydání, obálka Toyen, originální brožovaná vazba, místy skvrny, dobrý stav, 445 stran,
Cena: 360 Kč » Detail inzerátu
Divotvorné lovy - Jaromír Tomeček
Albatros, Praha, 1974, celoplátěná vazba, papírový přebal, výborný stav, 96 stran
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Útěk z rovnováhy - Josef Kejha
Západočeské nakladatelství, 1988, 1. vydání, přebal a frontispis Miroslav Huptych, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 120 stran
Cena: 80 Kč » Detail inzerátu
Tvář plná světla - A. C. Nor
Československý spisovatel, Praha, 1970, Knihovna lidové četby edice klíč, origin. celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, typograficky upravil Zdeněk Seidl, Kresba na obalu Pravoslav Kotík, 228 stran.
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Portugalsko-Zeměmi světa - Jan Janda
Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1965, 1. vydání, obálka, vazba a grafická úprava Josef Ficenec,dobrý stav, 125 stran, edice Zeměmi světa
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Bankéři - Kratochvíl Karel
Nakladatelství politické literatury, Praha, 1962, orig. celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, obálka a vazba Oldřich Jirka, první vydání.(historie soukromého bankéřství, obsah: kořeny a růst, zrod dynastie, rozpory se zostřují, budování říše, výboje, petschovský dvůr, mraky na obzoru, moudrému napověz, bitva za ústupu, nic než národ, smrt slavní hody, do nového života, Prameny)(uloženo...
Cena: 970 Kč » Detail inzerátu
Učebnice jezdectví - Rosie Dickinsová, Gill Harvey
Fragment, Praha, 2000, 1. vydání, laminovazba, výborný stav, 143 stran, Klasická jízda, Westernová jízda, Drezura, Vyjížďky do přírody, Skákání, Péče o koně .
Cena: 260 Kč » Detail inzerátu
Pstruh - Roger Vailland
Odeon, Praha, 1966, 1.vydání, obálka, vazba, graf. úprava Jaroslav Šváb, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, mírně natržený přebal, 196 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Žasnoucí voják - Fráňa Šrámek
ČS spisovatel, Praha, 1955, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, velmi dobrý stav, mírně natržený přebal, orazítkovaná, 216 stran
Cena: 115 Kč » Detail inzerátu
PaperPort Software Users Guide -
for Windows, Visioneer Communications Inc and Hewlett-Packart Co, Palo Alto, 1995, první vydání, originální laminobrožovaná vazba, velmi dobrý stav, 173 stran.
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Hrozná chvíle - Josef Štefan Kubín
Družstevní práce, Praha, 1941, návrh obálky Antonín Strnadel, 6600 výtisků, originální pevná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 281 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Hra s ohněm - Marie Pujmanová
Fr. Borový, Praha, 1948, 4. vydání, originální pevná vazba, přebal chybí, věnování, jinak velmi dobrý stav, 372 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu






