top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10350 inzerátů )
Kategorie ostatní bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Z prachu země - Lars Lawrence
Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1961, 1. vydání, obálka a vazba Petr Diviš, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 444 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Helimadoe - Jaroslav Havlíček
Odeon, Praha, 1966, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, lehce zažloutlé listy, přebal, vazbu a grafickou úpravu navrhl Jaroslav Šváb, 233 stran.
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Helimadoe - Jaroslav Havlíček
Československý spisovatel, Praha, 1956, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, lehce zažloutlý obal, obálku a vazbu navrhla Ludmila Jiřincová, 263 stran.
Cena: 180 Kč » Detail inzerátu
Heatheliffův návrat - Lin Hairová-Sargeantová
Ikar, Praha, 1993, laminovazba s přebalem, výborný stav, 206 stran
Cena: 210 Kč » Detail inzerátu
Helenina záhada - Claude Houghton
Práce, Praha, 1971, 3. vydání, ilustrace Karel Teissig, originální celoplátěná vazba s přebalem, pomačkaný a na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 168 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Zlá léta - Ludmila Vaňková
Melantrich, Praha, 1978, 1. vydání, druhý díl trilogie, přebal a vazba Josef Hochman, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 316 stran, dedikace autorky
Cena: 360 Kč » Detail inzerátu
Zlato v rouše smrti - Oldřich Kašpar
Naše vojsko, Praha, 1990, ze španělských, francouzských, italských a latinských originálů, vybral, přeložel a provází slovem Oldřich Kašpar. Přebal, vazbu a grafickou úpravu navrhla Vorlíčková, 1. vydání, originální celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav.
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Historie hříchu - Stefan Žeromski
LN, Praha, 1976, 1.vydání, kresby Jiří Říha, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 496 stran
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Svoboda, Praha, 1973, 1.vydání, ilustroval Stanislav Duda, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý - František Němec
Svoboda, Praha, 1973, 1.vydání, ilustroval Stanislav Duda, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Plavci na Sázavě - Jan Morávek
ČSS, Praha, 1974, obalka a vazba Zdeněk Seydl,celoplatená vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 188 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Plavci na Sázavě - Jan Morávek
Československý spisovatel, Praha, 1974, Knihovna lidové četby edice klíč, origin. celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, na obali použita kresba Václava Špály, 188 stran.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Mladá léta - Martin Kukučín
Albatros, Praha, 1970, 2. vydání, grafická úprava Lumír Ševčík, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný přebal, dobrý stav, 208 stran
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Dívky v zahradách - Františka Šnajberková
Čin, Praha, 1946, 1. vydání, obálka Toyen, originální brožovaná vazba, místy skvrny, dobrý stav, 445 stran,
Cena: 360 Kč » Detail inzerátu
Divotvorné lovy - Jaromír Tomeček
Albatros, Praha, 1974, celoplátěná vazba, papírový přebal, výborný stav, 96 stran
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Útěk z rovnováhy - Josef Kejha
Západočeské nakladatelství, 1988, 1. vydání, přebal a frontispis Miroslav Huptych, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 120 stran
Cena: 80 Kč » Detail inzerátu






