kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

ostatní

( 6488 inzerátů )

04.07.2010 - 08:34:38 | nabídka

Farao - Boleslaw Prus

SNKLU, Praha, 1962, obálka, vazba Adolf Born, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, mírně natržený přebal, 620 stran

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:33:45 | nabídka

Experiment člověk - více autorů

Svoboda, Praha, 1983, celoplátěná vazba s přebalem, stav výborný, 727 stran.

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:33:33 | nabídka

F. L. Věk-III. díl - Alois Jirásek

Československý spisovatel, Praha, 1976, v ČS 2. vydání, ilustroval Adolf Kašpar, Edice Slunovrat (ilustrovaná řada), velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, lehce natržený přebal, 408 stran a 16 stran příloh, Obraz z dějin našeho národního probuzení,

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:33:26 | nabídka

F. L. Věk-IV. díl - Alois Jirásek

Československý spisovatel, Praha, 1976, v ČS 2. vydání, ilustroval Adolf Kašpar, Edice Slunovrat (ilustrovaná řada), velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, lehce odřený přebal, 368 stran a 16 stran příloh, Obraz z dějin našeho národního probuzení,

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:33:20 | nabídka

F. L. Věk-II. díl - Alois Jirásek

Československý spisovatel, Praha, 1976, v ČS 2. vydání, ilustroval Adolf Kašpar, Edice Slunovrat (ilustrovaná řada), velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, lehce odřený přebal, 332 stran a 16 stran příloh, Obraz z dějin našeho národního probuzení,

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:33:15 | nabídka

F. L. Věk -V. díl - Alois Jirásek

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1960, obálka a vazba Vlastimil Rada, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích a hřbetu mírně odřený přebal, místy skvrny-polití, jinak velmi dobrý stav knihy, 539 stran, Obraz z dob našeho národního probuzení,

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:33:09 | nabídka

F. L. Věk -IV. díl - Alois Jirásek

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1960, obálka a vazba Vlastimil Rada, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích a hřbetu mírně odřený přebal, místy skvrny-polití, jinak velmi dobrý stav knihy, 471 stran, Obraz z dob našeho národního probuzení,

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:32:53 | nabídka

Experti - Karel Koma

Fragment, Praha, 2006, laminovazba, výborný stav, obálku navrhla Nataša Vaňková, 1. vydání, 102 stran+ fograf. příloha, volně podle scénáře ke stejnojmenému filmu .

Cena: 129 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:32:50 | nabídka

Experti - Karel Koma

Fragment, Praha, 2006, laminovazba, výborný stav, obálku navrhla Nataša Vaňková, 1. vydání, 102 stran+ fograf. příloha, volně podle scénáře ke stejnojmenému filmu .

Cena: 129 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:21:36 | nabídka

Émile Ajar - Život s krajtou

Práce, Praha, 1984, lamino brož vazba, dobrý stav, pomačkané desky, poslední strany zašpiněné velkými skvrnami, 168 stran

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:21:34 | nabídka

Epidemie - Robin Cook

Ikar, Praha, 1996, 1. vydání, fotografie na obálce Martin Klimo, obálka Viera Fabianová, laminovazba, chybí přebal, velmi dobrý stav, 288 stran

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:21:30 | nabídka

Epištoly k nesmělým milencům - Karel Konrád

Československý spisovatel, Praha, 1967, 6. vydání, kresby František Tichý, dobrý stav, 64 stran a 8 příloh

Cena: 270 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:21:27 | nabídka

Epizoda v Transvaalu - Harry Bloom

Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1960, 1. vydání, obálka a vazba Petr Diviš, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 304 stran

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:21:25 | nabídka

Eugenie - Václav Kosmák

Lidová demokracie, Praha, 1958, obálka a vazba Bohumil Voříšek, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, mírně pošpiněné desky, dobrý stav, 256 stran

Cena: 95 Kč » Detail inzerátu

04.07.2010 - 08:21:22 | nabídka

Eva a Evička - Vlasta Pittnerová

Romance, Polná, 1991, 3. vydání, brožovaná s papírovou obálkou, dobrý stav, kniha polita, 142 stran.

Cena: 105 Kč » Detail inzerátu

1 « 4 5 6 7 8 9 10 1112 13 14 15 16 17 18 » 433
nabídka ubytování