top bazar > knihy, učebnice > ostatní
ostatní
( 10351 inzerátů )
Kategorie nabídka ostatní - zobrazuje inzeráty z kategorie ostatní inzertního systému TOP-bazar.cz.
Metropola Košice -
Incheba, Košice, sešitová vazba, výborný stav, lehce přehnutý pravý roh.
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Mexiko je v Americe - Norbert Frýd
Orbis, Praha, 1955, 2. vydání, črty a snímky z cest, celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 160 stran
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Rytíři a lapkové, Železo železem se ostří - Karel Nový
Československý spisovatel, Praha, 1971,2. přepracované vydání, ilustroval Václav Fiala, původní celoplátěná vazba, mírně pošpiněná, přebal chybí, dobrý stav, 370 stran.
Cena: 180 Kč » Detail inzerátu
Sonnys Blues and other stories - James Baldwin
Penguin Books, London, 1995, originální brožovaná laminovazba, výborný stav, 90 stran.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
The Visitors Guide to Florence and Tuscany - Phil Whitney
Moorland Publishing, Ashbourne-Derbyshire, 1986, černobílé a barevné fotografie, originální laminobrožovaná vazba, velmi dobrý stav, 160 stran.
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Píseň hor Jana Štursy - Jiří Šebek
Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod, 1957, 1. vydání, orig. celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, chybí přebal, 101 stran a 45 vyobrazení, edice Umělci Vysočiny, sv. 5
Cena: 270 Kč » Detail inzerátu
Poznáváme svět Francie a Švýcarsko -
Kartografie, Praha, 1971, brožovaná vazba, výborný stav, obálka Bedřich Patočka, (uloženo u map)
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Pod střechami Prahy - Kuzma
Nakladatelství Nová osvěta, Praha, 1946, první vydání, originální pevná vazba, výborný stav, obálka Jaroslav Šváb, ilustrace František Čihák, typografická úprava A. B. Kohout, 262 stran.
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Polární vášeň - Farley Mowat
Odeon, Praha, 1973, 1. vydání, obálka, vazba a grafická úprava Libor Fára, překlad Miroslav Jindra, brožovaný výtisk, poškozená vazba, hřbet přelepen lepenkou, 348 stran
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Polynéská zahrada - Eric de Bischop
Mladá fronta, Praha, 1965, 1. vydání, překlad Miroslav Pravda, přebal, vazba a grafická úprava Miloslav Novotný, celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 176 stran textu, 16 stran příloh
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Život za podpis - Vladimír Körner
Československý spisovatel, Praha, 1989, celoplátěná vazba s laminovým přebalem, výborný stav, jako ilustrace použity reprodukce rytin polského malíře Arhtura Grottgera, typografie Milan Pašek, 160 stran.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Život, ne smrt - Constancia de la Mora
Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1961, 1. vydání, obálka, vazba a kresby Vratislav Žižka, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 488 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Vzadu sedím já - Jariš Milan
Československý spisovatel, Praha, 1966, celoplátěná vazba s potrhaným přebalem, stav velmi dobrý, zažloutlé listy, 480 stran.
Cena: 98 Kč » Detail inzerátu
Angličtina-Minikostka pro SŠ - James Branam, Iva Dostálová
Fragment, Praha, 2008, 1.vydání, lamino-brožová vazba, výborný stav, 204 stran, (převod DB)
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Vzala jsem si bestsellera - Sheila Hailey
Talpress, Praha, 1993, 1. vydání, obálka Miloslav Havlíček, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 256 stran
Cena: 115 Kč » Detail inzerátu






