top bazar > knihy, učebnice > kuchařky
kuchařky
( 70 inzerátů )
Kategorie kuchařky bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie kuchařky inzertního systému TOP-bazar.cz.
Kuchařky Receptář pro optimisty; Receptář kuchyňských robotů
Kuchařky Receptář pro optimisty, recepty jídel ze zeleniny, vajec, sýra, luštěnin, brambor a bůčku. nakl. Magnet Press 1991, brož.,31str.; Receptář kuchyňských robotů, polévky, maso, omáčky, majonézy, příkrmy, luštěniny, zelenina, pomazánky, těsta, nápoje, zavařování. Brož., 32str., A5. Cenu nabídněte + poštovné.
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
Kuchařky Stolečku prostři se, MUDr.J.Kaucká; Pravá ruka 1938
Kuchařky Stolečku prostři se, MUDr.J.Kaucká, ilustr, vydala Čs.pojišťovna a Inst.klinické medicíny, Novinář 1987, brož, 111str. receptů a rad; Kuchařská kniha PRAVÁ RUKA každé hospodyňky, nakl. Klimeš 1938, vázáno, 350 receptů,192str. Cenu nabídněte + poštovné
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
Kuchařky Vaříme s moderní technikou; Receptář zdravé výživy
Kuchařky Vaříme s moderní technikou, mikrovlnka, fritovací hrnec, Lea Filipová, nakl.Mona 1989, brož.,94 str. receptů 30 foto; Receptář zdravé výživy, E.Škvařilová, nakl.TEOFAKT 1990, recepty, rady jak se správně stravovat, brož., 56str. Cenu nabídněte + poštovné.
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
Kuchařky Stolečku prostři se, R.Kroboth; O víně aneb
Kuchařky Stolečku prostři se, R.Kroboth, nakl.Junge Welt Berlin 1984, kresby, foto, brož, 95str., osm kapitol receptů a rad; O víně, aneb lepší je vínečko nežli voda, Lidové nakl. 1985, brož, lamino, vše o víně, 140str., ilustrace L.Lojdová, o víně Jaroslav Hašek a Mir. Horníček, rozměr 11 x 24cm. Cenu nabídněte + poštovné.
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
Kuchařky Myslivecký rok, A.Vlčková; O houbách, J.Majerník
Kuchařky Myslivecký rok, A.Vlčková, ilustrace, Lidové nakl. 1989, brož., rozměr 11,5 x 24cm zvěřinové recepty, 207str.; O houbách, J.Majerník, Lidové nakl.1984, vázáno, 165 str., rozměr 11,5 x 25cm, houbové recepty. Cenu nabídněte + poštovné.
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
Velká kuchařka pro mikrovlnou troubu, I.Drábková
Velká kuchařka pro mikrovlnou troubu, I.Drábková, nakl. AR Třebíč, 1990, vázáno, 445 stran receptů, 16foto. Cena 70,-Kč + poštovné.
Cena: 70 Kč » Detail inzerátu
Hospodyňkám od A do Z - Růžena Murgová
Profil, Ostrava, 1988, 1. české vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, 328 stran
Cena: 220 Kč » Detail inzerátu
Vaříme dětem - Joza Břízová, Doc. MUDr. Zdeňka Kuncová, CSc.
Avicenum-zdravotnické nakladatelství, Praha, 1979, 5.přepracované vydání, originální laminovazba, dobrý stav, otisk razítka knihovny, 196 stran + 16 fotografií.
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Houby - Dr.Oetker
Ikar-Knižní klub, Praha 1997, laminovazba, velmi dobrý stav, 110 stran, četná vyobrazení
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Recepty pro jeden hrnec (Z celého světa). -
Reader s Digest Výběr - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
Cena: 490 Kč » Detail inzerátu
Vánoční recepty -
Fortuna Print - Bratislava 1991 - česky - Vázané. Vynikající stav.
Cena: 280 Kč » Detail inzerátu
Jitka Höflerová, Karel Höfler - Velká česká kuchařka - 2000 receptů -
František Beníšek - 2006 - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.
Cena: 860 Kč » Detail inzerátu
Dr.Oetker - Česnek(víc než koření) -
Knižní klub - Praha 1998 - Vázané. Vynikající stav.
Cena: 199 Kč » Detail inzerátu
S. Skorňakov, J. Jeník, V. Větvička - Zelená kuchyně -
LN - Praha 1988 - 1. vydání - edice Planeta, malá řada sv. 6 - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce odřená.
Cena: 179 Kč » Detail inzerátu
Vitamínová bible - Earl Mindell
Gloria, Praha, 1994, brožovaná vazba-mírně zašpiněná, velmi dobrý stav Odeslání do 24 hodin.
Cena: 38 Kč » Detail inzerátu






