top bazar > knihy, učebnice > historické
historické
( 292 inzerátů )
Kategorie historické bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie historické inzertního systému TOP-bazar.cz.
Z Buzuluku do Prahy
Prodám knihu od generála Ludvíka Svobody "Z Buzuluku do Prahy". Tvrdá vazba, černobílé fotografie, 490 stran.
Cena: 70 Kč » Detail inzerátu
Rosslyn
Prodám knihu Rosslyn. Historie známé kaple. Autor Andrew Sinclair. Vydáno v r. 2007, výborný stav.
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Hasnoucí slunce - Theodor Jeske-Choiński
nakladatel V. Kotrba, Praha, 1900, celokožená vazba, uvolněná, některé listy vytržené, či uvolněné, přeložil Augustin Kubes, autorizovaný překlad, Obyvatelstvu královského města Sušice ve vděčné vzpomínce -Překladatel- uloženo vitrína-dospělá
Cena: 390 Kč » Detail inzerátu
Ilias Trojská válka - Adaptace textu Stelio Martelli
Egmont, Praha, 2002, 1. vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, 78 stran.
Cena: 270 Kč » Detail inzerátu
Kartágo - Stanislav Richter
Vyšehrad, Praha, 1975, 1. vydání, obálak, vazba a úprava Jaroslav Polák, dobrý stav, 405 stran, přebal chybí
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Kdo je kdo v nebi anebo o prostopášnosti bohů - Bandidi Ditte a Giovanni
Knižní klub, Praha, 2005, laminovaná vazba, výborný stav, obálku navrhla Jana Šťastná, první vydání, 320 stran.
Cena: 210 Kč » Detail inzerátu
Byla nebyla Atlantis - L. Stegena
Mladá fronta, Praha, 1967, první vydání, originální celoplátěná vazba s přebalem, ten mírně poničený, velmi dobrý stav.
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Červená pečeť - K. J. Beneš
Československý spisovatel, Praha, 1976, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, přebal, vazbu navrhl Seydl Zdeněk, 468 stran.
Cena: 125 Kč » Detail inzerátu
Antičtí filozofové - Bertrand Vergely
Levníé knihy KMa, Praha, 2006, laminobrožovaná vazba, výborný stav, obálka a grafická úprava LowEnergy2, 65 stran.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Dějina starověkého Řecka - V.S. Sergejev
Rovnost, Praha, 1952, 1. vydání, velmi dobrý stav, celoplátěná vazba s papírovým, v okrajích natrženým přebalem, 525 stran.
Cena: 360 Kč » Detail inzerátu
Dějiny - Livius
Svoboda, Praha, 1971, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 500 stran, Antická knihovna svazek 11
Cena: 210 Kč » Detail inzerátu
Dějiny starého věku I.-II. - prof. Dr. František Hýbl
Nakladatelská a vydavatelská společnost, Praha, 1924, . . pevná vazba-plátěný hřbet, 2 díly, 1. díl-Orient a Řekové, 2. díl - Římané
Cena: 460 Kč » Detail inzerátu
Dějiny starověku -
Státní nakladatelství, Praha, 1950, zpracovali: Dr. J. Dědona, Dr O. Fidrmuc, P. Choc a J. Kopáč, učebnice dějepisu pro druhou třídu středních škol, originální převazba-brožovaná, mírně zašpiněná, velmi dobrý stav, 150 stran.
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Medicína dávných civilizací - Pollak Kurt
Orbis, Praha, 1973, orig. celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, první vydání, edice Stopy, fakta, svědectví, ilustrace, obálka a vazba Forman B., 324 stran textu, 48 stran černobílé a 4 strany barevné přílohy.
Cena: 220 Kč » Detail inzerátu
Historia magistra 2-Od středověku k modení společnosti - Luboš Balcar, Vladislav Cvekl
Svoboda, Praha, 1974, 1. vydání, originální celoplátěná vazba s přebalem, natržený roh přebalu, velmi dobrý stav, 252 stran, Výbor z rozhlasových pořadů Historia magistra zvukový archiv pěti tisíciletí
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu






