kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

historické

( 293 inzerátů )

inzerce historické Kategorie inzerce historické - zobrazuje inzeráty z kategorie historické inzertního systému TOP-bazar.cz.
06.11.2011 - 15:34:05 | nabídka

deníky dopisy vzpomínky - Ferdinand Peroutka

Lidové noviny, Praha, 1995, velmi dobrý stav, orig. lamin. vazba s přebalem, podpis autora, obsahuje několik čb. fotografií ze soukromého archivu, 320 stran, Historie, Ferdinand Peroutka-. deníky . dopisy vzpomínky Odeslání do 24 hodin.

Cena: 49 Kč » Detail inzerátu

06.11.2011 - 15:34:03 | nabídka

Československé dějiny - Václav Husa

Státní pedagogické nakladatelství, Praha, 1972, velmi dobrý stav, mírně zažloutlé stránky, hrany desek a hřbetu lehce odřené, orig. lamin. vazba, čb. i barevné obr. v textu, 265 stran, Historie, Václav Husa -Československé dějiny Odeslání do 24 hodin.

Cena: 44 Kč » Detail inzerátu

06.11.2011 - 15:33:24 | nabídka

Zlatý věk lidstva - Brentjes Burchard

Vazba : původní, celoplátěná, 232 stran, s obálkou.Vydavatel : Orbis, Praha, 1968. Popis stavu : dobrý . Poznámka : Množství vyobrazení. . Odeslání do 24 hodin.

Cena: 70 Kč » Detail inzerátu

06.11.2011 - 12:24:50 | nabídka

Dějiny Británie (Ocpl, 328 s.) - Polišenský Josef

1982 Svoboda, napsáno v jazyce: Česky. včetně přebalu, nepoškozeno Odeslání do 24 hodin.

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

05.11.2011 - 08:59:51 | nabídka

Starověká Indie - Zbavitel Dušan

Klíčová údobí kulturních dějin Indie. Praha 1985 Panorama 8°,296s.+32s.příl.,váz. Odeslání do 24 hodin.

Cena: 40 Kč » Detail inzerátu

05.11.2011 - 08:56:13 | nabídka

Z pradějin tvorstva - Josef Augusta

Orbis - Praha 1954 - 1.vydání - 7 400 výtisků - Ilustrace Z. Burian - Vázané. Dobrý stav. Lehce prasklá vazba. 18 obrazových příloh. Vazba ušmudlaná. Obálka chybí. Odeslání do 24 hodin.

Cena: 50 Kč » Detail inzerátu

04.11.2011 - 06:26:03 | nabídka

České baroko - Zdeněk Kalista

Studie, texty, poznámky. 16 obrazových příloh podle původních reprodukcí. Typografická úprava a vazba podle návrhů Jindřicha Štýrského. ELK, Praha, 1941. Původní poloplátěná vazba (bez obálky), 352 stran. Velmi pěkný stav. Odeslání do 24 hodin.

Cena: 160 Kč » Detail inzerátu

02.11.2011 - 06:14:26 | nabídka

Králové kacíři inkvizitoři - Hroch Miroslav, Skýbová Anna

Nakladatelství (edice): SpirálaRok vydání: 1987Ilustrace/foto: reprodukcePočet číslovaných stran: 325 Odeslání do 24 hodin.

Cena: 33 Kč » Detail inzerátu

02.11.2011 - 05:59:26 | nabídka

Doba Husova - František Palacký

J. Otto, Praha, dobrý stav, polopl. převazba, ta je na krajích místy mírně odřená, zažloutlé listy, vevázaná obálka, 245 stran, Historie, František Palacký-Doba Husova Odeslání do 24 hodin.

Cena: 125 Kč » Detail inzerátu

02.11.2011 - 05:57:44 | nabídka

Kniha o staré Praze - Jiří Horák

Roh, Práce, 1989, velmi dobrý stav, nepatrné oděrky při krajích hřbetu, orig. brož, doslov Jan Rous, barevná příloha, první vydání, 352 stran, Historie, Jiří Horák-Kniha o staré Praze Odeslání do 24 hodin.

Cena: 55 Kč » Detail inzerátu

02.11.2011 - 05:56:36 | nabídka

Velké dějiny zemí Koruny české (Cestovatelství) - Michael Borovička

Nakladatel : Paseka Rok vydání (číslo vydání) : 2010 () Odeslání do 24 hodin.

Cena: 232 Kč » Detail inzerátu

02.11.2011 - 05:54:03 | nabídka

Genius průměrnosti - Dušan Hamšík

Život kolem nás sv. 26, ČS spisovatel 1967, bez přebalu Odeslání do 24 hodin.

Cena: 135 Kč » Detail inzerátu

30.10.2011 - 04:10:23 | nabídka

Bulhaři za starých časů - Ljuben Karavelov

Nakladatel : Slovanské nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1951 () Odeslání do 24 hodin.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

30.10.2011 - 04:08:27 | nabídka

Vyznání - Jean Jacques Rousseau

Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1978 () Odeslání do 24 hodin.

Cena: 175 Kč » Detail inzerátu

29.10.2011 - 13:03:16 | nabídka

Praha 1921 - Miroslav Honzík

Odeslání do 24 hodin. včetně přebalu

Cena: 39 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 3 4 5 67 8 9 10 11 12 13 14 15 » 20
RealityKup.cz - nemovitosti a reality