kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

historické

( 293 inzerátů )

historické prodej Kategorie historické prodej - zobrazuje inzeráty z kategorie historické inzertního systému TOP-bazar.cz.
15.01.2012 - 09:56:01 | nabídka

Mytologie - Imre Trencsényi-Waldapfel

Odeon, Praha, 1967, 1. vydání, celoplátěná vazba, dobrý stav, přebal natržený na okrajích a hřbetu, v místě natržení přebalu vazba vybledlá, čb. vyobrazení, 336 stran,

Cena: 280 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:50:31 | nabídka

Lidé a země -

Academia, nakl. ČSAV-Praha, XVI. ročník, omyvatelná zelená vazba, velmi dobrý stav, populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník.

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:50:29 | nabídka

Listy héter - řídí Rudolf Mertlík

Svoboda, Praha, 1970, celoplátěná vazba, výborný stav, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Leo Novotný, 230 stran.

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:50:28 | nabídka

Listy hetér -

Svoboda, Praha, 1970, přelklad Václav Bahník, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 229 stran, Antická knihovna svazek 8

Cena: 185 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:50:27 | nabídka

Královské potěšení Isis - De la Cámara

Doležalovo nakladatelství, Červený Kostelec, 1943, původní pevná vazba s plátěným hřbetem, papírový přebal-na hranách natržený a odřený, velmi dobrý stav, obálka a výzdoba Jiří Wowk, 1. vydání, uloženo vitrína-dospělá

Cena: 560 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:50:25 | nabídka

Kuba Ludvík -

Vydáno Salonem Výtvarné Dílo, Praha, 1943, pevná vazba, lehce ušmudlaná , velmi dobrý stav.

Cena: 270 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:50:24 | nabídka

O kýrově vychování - Xenofón

Svoboda, Praha, 1970, přelklad Václav Bahník, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 342 stran, Antická knihovna svazek 5

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:31:41 | nabídka

Skotsko-zapomenutá monarchie - Princ Michael z Albany

VOLVOX GLOBATOR, Praha, 2000, pevná vazba, výborný stav, 459 stran

Cena: 460 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:23:30 | nabídka

Husitská kronika-Píseň o vítězství u Domažlic - Vavřinec z Březové

Svoboda, Praha, 1979, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, papírový přebal, 427 stran

Cena: 290 Kč » Detail inzerátu

09.01.2012 - 09:12:40 | nabídka

Dějiny Říše římské - Kol. autorů

Gemini, Praha, 1993, orig. pevná laminovaná vazba, výborný stav, ilustrované dějiny světa sv. č. 4, Larousse-Gemini, (Řím králů, Římská republika, Výboje římského imperia, Římské impérium, První křesťané, Soumrak Říma)

Cena: 410 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:23:26 | nabídka

České korunovační klenoty - kolektiv autorů

Správa Pražského hradu, Praha, 1998, 3. rozšířené vydání, pevná vazba, velmi dobrý stav, 88 stran, četná vyobrazení

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:23:24 | nabídka

Mexiko -Balkán Ameriky - Colin Ross

Orbis, Praha, 1942, 2. vydání, originální pevná vazba s plátěným hřbetem, dobrý stav, 253 stran s 80 obrázky a 2 mapami (hlubotisk)

Cena: 300 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:21:43 | nabídka

Husitský Tábor-Supplementum 1 - Miloš Drda a kolektiv

Tábor, 2001, Sborník husitského muzea, celoplátěná vazba s lamino přebalem, velmi dobrý stav, 707 stran, Husitský Tábor-Supplementum 1-Jan Hus na přelomu tisíciletí

Cena: 560 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:14:47 | nabídka

Dějiny přírodních věd v datech - Jaroslav Folta, Luboš Nový

Mladá fronta, Praha, 1979, celoplátěná vazba, papírový přebal, velmi dobrý stav, 360 stran

Cena: 180 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:14:04 | nabídka

Kroje, zbroj a zbraně doby předhusitské a husitské - Eduard Wagner, Jan Durdík, Zoroslava Drobná

Naše vojsko, Praha, 1956, 1. vydání, velmi dobrý stav, pův. celoplátěná ilustrovaná vazba, vazba lehce zašpiněná, obsahuje dvě části-textovou a obrazovou, část textová-101 stran, část obrazová-383 stran, (uloženo vitrína)

Cena: 3 300 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 34 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 20
RealityKup.cz - nemovitosti a reality