kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

historické

( 293 inzerátů )

historické inzerce Kategorie historické inzerce - zobrazuje inzeráty z kategorie historické inzertního systému TOP-bazar.cz.
19.01.2012 - 13:37:47 | nabídka

Besedy o umění 6 - Jaroslav Brožek . Igor Zhoř

Státní pedagogické nakladatelství, 1965, plátěná vazba, velmi dobrý stav, příloha 15 reprodukcí.

Cena: 460 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:41:28 | nabídka

Album zápalkových nálepek 1966 -

Sestavil Jiří Šperk. Vydal Český filumenistický svaz, nakl. Orbis, 1970. Původní obálka, do ní vloženo 40 archů, k mnoha archům přiloženy nenalepené nálepky Obálka lehce odřená. Dobrý stav (viz obr.)! Odeslání do 24 hodin.

Cena: 55 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:32:03 | nabídka

Verše z vyhnanství - Ovidius

Nakladatelství Svoboda, Praha, 1985, velmi dobrý stav, lehce zažloutlé stránky i přebal, přebal lehce potrhaný, orig. celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 532 stran, Historie, Ovidius-Verše z vyhnanství Odeslání do 24 hodin.

Cena: 59 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:29:19 | nabídka

Den invaze - Howarth David

Vazba : původní, brožovaná, 240 stran.Vydavatel : Mladá fronta, Praha, 1967. Popis stavu : dobrý, se stopami používání . Odeslání do 24 hodin.

Cena: 20 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:29:18 | nabídka

Poslední boj Julia Fučíka - Fučíková G., Plachá L., Reznik J., Novák Z.

SPB Praha 1953, brož s přebalem 64 stran + příloha, 8°, otřepené kraje obálky, jinak dobře zachováno Odeslání do 24 hodin.

Cena: 25 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:18:55 | nabídka

Poklad vévody Jindřicha - I. M. Jedlička

Vyšehrad, Praha, 1987, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, zažloutlé listy, obálku a grafickou úpravu navrhl Albich Milan, 176 stran a 16 stran přílohy. Odeslání do 24 hodin.

Cena: 22 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 12:14:00 | nabídka

Říkali si vojevůdci - Miroslav Honzík

Naše vojsko, Praha, 1984, 1. vydání, čb fotogr. obr., brožovaná, dobrý stav, odtržené, volně vložené přílohy, 304 str., 16 stran př.

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:36:03 | nabídka

O lásce a milování - Publius Ovidius Naso

Svoboda, Praha, 1969, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, výborný stav, obálka, vazba úprava Leo Novotný, překlad Mertlík

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:35:55 | nabídka

Muži ve stínu - Leitnerová Thea

Brána, Praha, 1997, orig. pevná vazba, první vydání, 232 stran plu 8str. barevných příloh.

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:35:54 | nabídka

Silné ženy, Slabí muži - Grössingová Sigrid-Maria

Brána, Knižní klub, Praha,1996, orig. pevná vazba, výborný stav, 264 stran, překlad Tomanovi, obrazová příloha Vít Vlnas.

Cena: 220 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:32:26 | nabídka

Motivy z amfor - Neprakta

s humorem napříč antickou mytologií, Mladá Fronta, Praha, 1960, první vydání, náklad 10000 výtisků, k Nepraktovým střepům napsal zasvěcenou předmluvu Radovan Krátký, jejich antickou krásu fotograficky zachytil Werner Forman, Džbánek pro frontispice na hrnčířském kruhu Vykroužil, celek graficky upravil Forman, do edice veselé kresby jako druhý svazek lzařadil Václav Sivko. Originální laminovaná...

Cena: 410 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:58:49 | nabídka

O kýrově vychování - Xenofón

Svoboda, Praha, 1970, celoplátěná vazba, výborný stav, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Leo Novotný, 342 stran.

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:56:22 | nabídka

Nero - Philipp Vandenberg

Obzor, Bratislava, 1988, 1.vydání, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 264 stran, 16 př.

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:56:21 | nabídka

Nový boj o Tróju - Eberhard Zangger

Brána, Praha, 1995, 1. vydání, přeložil Andrej Rády, laminovazba, výborný stav, 280 stran + 8 barevná př

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:56:20 | nabídka

O cizích osudech -

Odeon, Praha, 1972, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 627 stran, Antická próza, svazek 3, obálka, vazba, graf. úprava Milan Hegar, výběr z obsahu- Homérův životopis, Demétrios a Antonius, Apollónios z Tyany, Diogenés ze Sinópy, Atticus, Iulius Agricola, Božský Ilius a Nero, Marcus Aurelius, Caracacalla

Cena: 510 Kč » Detail inzerátu

« 1 23 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 20
RealityKup.cz - nemovitosti a reality