kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

encyklopedie

( 116 inzerátů )

encyklopedie bazar Kategorie encyklopedie bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie encyklopedie inzertního systému TOP-bazar.cz.
12.01.2012 - 11:21:19 | nabídka

Ivan Andrejevič Krylov Bajky, Člověk a stín, Svoboda 1976

Ivan Andrejevič Krylov Bajky, Člověk a stín, nakl. Svoboda 1976, jako nová, překlad H.Vrbová, vázáno v plátně, ilustrace 115 dřevorytů Z. Táborská, 310 str., obsah: Bajky (devět knih, 100 bajek), Lyrika. Dramata, Parodie, Satiry. Rozměr 12,5 x 26cm. Cena 50,-Kč + poštovné. ...

Cena: 50 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:14:36 | nabídka

Ottův slovník naučný-V. díl-C - Čechůvky -

J.Otto, Praha, 1892, pevná vazba s koženým hřbetem zdobeným, poškozeno, vazba odřená, hřbet velmi natržený, listy zažloutlé, 894 stran s 8 přílohami a 185 vyobrazeními v textu

Cena: 560 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:14:26 | nabídka

Ottův slovník naučný-VI. díl-Čechy - Danseur -

J.Otto, Praha, 1893, pevná vazba s koženým hřbetem zdobeným, poškozenovazba odřená, hřbet utržený, listy zažloutlé, 956 stran s 25 přílohami a 103 vyobrazeními v textu

Cena: 510 Kč » Detail inzerátu

27.12.2011 - 05:31:35 | nabídka

Ottův slovník naučný-I. díl-A - Alpy -

J.Otto, Praha, 1888, pevná vazba s koženým hřbetem zdobeným, poškozeno, vazba odřená, hřbet velmi natržený, listy zažloutlé, 970 stran s 15 přílohami a 174 vyobrazeními v textu

Cena: 610 Kč » Detail inzerátu

27.12.2011 - 05:31:33 | nabídka

Ottův slovník naučný-II. díl-Alqueire - Ažušak -

J.Otto, Praha, 1889, pevná vazba s koženým hřbetem zdobeným, poškozeno, vazba odřená, hřbet utržený, listy zažloutlé, 970 stran s 47 přílohami a 213 vyobrazeními v textu

Cena: 510 Kč » Detail inzerátu

27.12.2011 - 05:31:28 | nabídka

Ottův slovník naučný-IX. díl-Falšování potravin a pochutin - Genrista -

J.Otto, Praha, 1895, pevná vazba s koženým hřbetem zdobeným, poškozeno, vazba odřená, hřbet velmi natržený, listy zažloutlé, 1037 stran s 7 přílohami a 121 vyobrazeními v textu

Cena: 510 Kč » Detail inzerátu

27.12.2011 - 05:31:26 | nabídka

Ottův slovník naučný-III. díl-B - Bianchi -

J.Otto, Praha, 1890, pevná vazba s koženým hřbetem zdobeným, poškozeno, vazba odřená, hřbet velmi natržený, listy zažloutlé, 946 stran s 9 přílohami a 170 vyobrazeními v textu

Cena: 610 Kč » Detail inzerátu

25.12.2011 - 15:47:38 | nabídka

Slovníky ateistický; Populární politický; Politické dějiny světa

Slovníky ateistický; Populární politický; Politické dějiny světa

Malý ateistický slovník, V. Blažek, Cetl, Češka, hesla, nakl.polit.literatury 1962, vázáno v plátně, 565str, 13x17cm, velmi pěkné. Populární politický slovník, V. Kocourek, Babický a kol., ekonomie, filozofie, mezin. vztahy, politika, kdo je kdo, tiskové agentury, deníky, MF 1962, vázáno, lamino, 464str, 13x17cm, velmi pěkné. Politické dějiny světa v datech 1 a 2 díl, Svoboda 1980, dějiny rok po...

Cena: 1 Kč » Detail inzerátu

19.12.2011 - 12:53:53 | nabídka

Dětská encyklopedie - Bohumil Říha

Axióma, Praha, 1991, 1. upravené vydání, pevná vazba, dobrý stav, 125 stran, ilustrace Antonín Šplíchal

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

08.12.2011 - 07:01:57 | nabídka

Slovník spisovatelů - Španělsko, Portugalsko (Literatura španělská, portugalská, katalánská, galicijská, baskická). -

Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - 3.500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky stopa po samolepce. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

Cena: 269 Kč » Detail inzerátu

08.12.2011 - 07:01:50 | nabídka

Slovník spisovatelů - Bulharsko. -

Odeon - Praha 1978 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Stav velmi dobrý. Hřbet obálky lehce poškozený. Prasklá vazba. Záložky lehce odřené. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

Cena: 269 Kč » Detail inzerátu

08.12.2011 - 07:01:40 | nabídka

Ilona Špaňhelová - Slovník dětského světa aneb Rozumíme si? -

Mladá fronta - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

Cena: 192 Kč » Detail inzerátu

08.12.2011 - 07:01:23 | nabídka

Slovník spisovatelů - latinských. -

Odeon - Praha 1984 - 1. vydání - 7.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky samolepka. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

Cena: 269 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 10:54:51 | nabídka

Knihy se sportovní tématikou J. Kotrba Olympijská dramata; Novák, Olympijské Tokijo 1964; Davídek Tokijo ve znamení kruhů

Knihy se sportovní tématikou J. Kotrba Olympijská dramata; Novák, Olympijské Tokijo 1964;  Davídek Tokijo ve znamení  kruhů

Knihy se sportovní tématikou J. Kotrba Olympijská dramata, Práce 1980, brož. 230str., 50foto; Novák, Jelínek Olympijské Tokijo 1964, Sportovní nakl. 1965, vázáno, text 51str. a 60 str. foto; Davídek ,Švadlena Tokijo ve znamení kruhů, Nakl.politické liter 1965, vázáno, 92str. textu a fotografií; Červinka, Pacina Mexická dramata, Mexiko 1968, Naklad. Čs. Novinář 1968, brož., 167 str. textu a 85...

Cena: 60 Kč » Detail inzerátu

29.11.2011 - 10:43:39 | nabídka

Malá encyklopedie současné psychologie, F.Hyhlík, M.Nakonečný

Malá encyklopedie současné psychologie, F.Hyhlík, M.Nakonečný

Malá encyklopedie současné psychologie, F.Hyhlík, M.Nakonečný, SPN 1977, 338 str., vázáno, Cena 60,-Kč + poštovné

Cena: 60 Kč » Detail inzerátu

12 3 4 5 6 7 8 »
RealityKup.cz - nemovitosti a reality