kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

dětské knihy

( 269 inzerátů )

dětské knihy bazar Kategorie dětské knihy bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie dětské knihy inzertního systému TOP-bazar.cz.
26.01.2012 - 09:10:55 | nabídka

Chlapci z Pavelské ulice - Ferenc Molnár

Olympia, Praha, 1987, ilustroval Jan Černý, laminovazba, výborný stav, 175 stran

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

20.01.2012 - 10:26:17 | nabídka

Sovětská literatura dětem - uspořádal Savva Dangulov

Ministerstvo kultury ČSR a SSR a Svaz československo-sovětského přátelství v LN, Praha, 1987, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, 190 stran, Měsíčník svazu spisovatelů SSR -1987/6-výběr z povídek pobaltských republik

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 14:21:33 | nabídka

Nevyplazuj jazyk na lva - Hevier Daniel

Albatros, Praha, 1986, orig. laminovaná vazba, výborný stav, 1. vydání, ilustrace a grafika Pacovská, poškozeno otiskem razítka (uloženo vitrina)

Cena: 970 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 14:21:32 | nabídka

Pozor Pozor na papouchy - Hodek Antonín

SNDK, Praha, 1967, orig. laminovaná vazba, velmi dobrý stav, 1. vydání, pro čtenáře od devíti let, ilustrace Jan Kubíček (uloženo moderní vitrina)

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:49:28 | nabídka

Dětem - Arkadij Gajdar

SNDK, Praha, 1953, celoplátěná vazba, výborný stav, 274 stran

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:49:26 | nabídka

Kubula a Kuba Kubikula - Vladislav Vančura

Albatros, Praha, 1972, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 113 stran, ilustroval Zdeněk Miler

Cena: 180 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:41:34 | nabídka

Kouzelné pavoučí - Joža Toucová-Mettlerová

Dědictví Komenského, Praha, 1927, pevná vazba s plátěným hřbetem, poškozena, hřbet lepený izolepou, četné skvrny, Antonín Pospíšil, 97 stran,

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:37:12 | nabídka

Běží liška k Táboru - Ferdinand Krch

ilustrace Antonín Pospíšil, Čtení obrázků pto malé děti, SNDK 1967 Odeslání do 24 hodin.

Cena: 49 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:35:59 | nabídka

Kouzelný kolotoč - Eric Thompson

Ilustrace S. Duda,Albatros 1982,zašpiněný přebal Odeslání do 24 hodin.

Cena: 49 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:18:47 | nabídka

Osamělá vlčice - Holeček, Vacková

Nakladatelství (edice): AlbatrosRok vydání: 1980Ilustrace/foto: foto čb a barevnéPočet číslovaných stran: 164 Odeslání do 24 hodin.

Cena: 87 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:18:00 | nabídka

6.příručka mladých svišťů - DISNEY Walt

Rok vydání : 1996, perfektní stav Odeslání do 24 hodin.

Cena: 44 Kč » Detail inzerátu

05.01.2012 - 10:32:42 | nabídka

Ilustrovaný atlas zvířat -

Sun, Praha, 2006, 1. vydání, pevná vazba, 45 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

05.01.2012 - 10:32:41 | nabídka

Moje první kniha o číslech - Marie Heinstová

Slovart, Praha, 2004, pevná lamino vazba, výborný stav, 48 stran

Cena: 180 Kč » Detail inzerátu

04.01.2012 - 09:03:34 | nabídka

O letadélku Káněti - Bohumil Říha

Albatros, Praha, 1985, 8. vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, ilustrovala Helena Zmatlíková, 91 stran

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:23:31 | nabídka

Nezbedné pověsti - Václav Čtvrtek

Československý spisovatel, Praha, 1980, 2. vydání, ilustrace Jan Kudláček, typografie Oldřich Hlavsa, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný přebal, dobrý stav, 200 stran

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 18
RealityKup.cz - nemovitosti a reality