kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

dětské knihy

( 203 inzerátů )

21.07.2010 - 04:34:25 | nabídka

Jak řídit inženýra Křečka - Miloš Macourek, Hermína Franková

Albatros, Praha, 1989, 1. vydání, ilustrace Petr Poš, grafická úprava Ivan Urbánek, fotografie Jitka Bylinská, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 224 stran, (uloženo vitrína)

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:33:31 | nabídka

Rybaříci na Modré zátoce - Karel Nový

SNDK, Praha, 1967, celoplátěná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, ilustrace Mirko Hanák, 100 stran

Cena: 220 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:33:27 | nabídka

Ratatouille - Walt Disney

EGMONT, Praha, 2007, pevná lamino vazba, výborný stav, 94 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:33:24 | nabídka

Noddy 5-Dobré ráno, Noddy -

EGMONT, Praha, 2008, pevná lamino vazba, výborný stav, 93 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:59 | nabídka

Běžel z lesa zajíček - Oldřich Sirovátka

Albatros, Praha, 1975, pevná lamino vazba, velmi dobrý stav, 141 stran

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:56 | nabídka

Dětem - František Hrubín

Albatros, Praha, 1985, pevná lamino vazba, velmi dobrý stav, 92 stran

Cena: 165 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:51 | nabídka

Barbánek - Jiří Havel

Olympia, Praha, 1984, 1. vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, 56 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:40 | nabídka

Svět letadel-kniha modelů a samolepek -

REBO Productions CZ, Čestlice, 2010, rozkládací desková vazba, výborný stav

Cena: 238 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:34 | nabídka

Sportující medvídkové -

Ottovo nakladatelství, Praha, 2006, pevná lamino vazba, výborný stav

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:29 | nabídka

Fontána pro Zuzanu - Eleonóra Gašparová

Albatros, Praha, 1971, celoplátěná vazba bez přebalu, 116 stran.

Cena: 70 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:21 | nabídka

Encyklopedie pro nejmenší - Véronique Babinová

Albatros, Praha, 1992, pevná lamino vazba, velmi dobrý stav, 110 stran

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

21.07.2010 - 04:32:16 | nabídka

Dobrodružství veverky Zrzečky - Josef Zeman

Albatros, Praha, 1987, pevná vazba, velmi dobrý stav, 70 stran, ilustrace Karla Svolinského

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

14.05.2010 - 14:51:47 | nabídka

Schovávaná se sluníčkem

Schovávaná se sluníčkem

edice Zvonky kniha plná říkadel, pohádek, básniček ilustrace

Cena: dohodou » Detail inzerátu

01.05.2010 - 14:43:09 | nabídka

Pohádky děda Vševěda - Erben K.J.

Albatros 1986

Cena: 80 Kč » Detail inzerátu

01.05.2010 - 14:43:06 | nabídka

Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Erben K.J.

Svoboda-Libertas 1993

Cena: 70 Kč » Detail inzerátu

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » 14
nabídka ubytování