kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

dětské knihy

( 269 inzerátů )

dětské knihy inzerce Kategorie dětské knihy inzerce - zobrazuje inzeráty z kategorie dětské knihy inzertního systému TOP-bazar.cz.
28.12.2011 - 00:14:24 | nabídka

Dobrodružství na hradě - Susannah Leigh

Fragment, Havlíčkův Brod, 2003, 2. vydání, ilustrace Brenda Haw, laminovazba, dobrý stav, 32 stran

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:14:06 | nabídka

Kytička z náčrtníku - František Hrubín-Adolf Zábranský

Albatros, Praha, 1984, 2. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, ilustrace Adolf Zábranský, nečíslované strany, stav velmi dobrý, (uloženo vitína)

Cena: 390 Kč » Detail inzerátu

28.12.2011 - 00:13:50 | nabídka

Příběhy bájné Indie - Vladimír Miltner

Práce, Praha, 1973, 1. vydání, ilustrace M. Doležalová, celoplátěná vazba, dobrý stav, přebal chybí, 296 stran a 32 příloh

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

27.12.2011 - 05:31:41 | nabídka

Jakov a sedm zlodějů - Madonna

Albatros, Praha, 2004, 1.vydání, ilustr. Gennady Spirin, laminovazba, výborný stav, 30 stran

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:26:49 | nabídka

Jules Verne - Bezejmenná rodina -

SNDK - Praha 1960 - 1. vydání v SNDK - edice Podivuhodné cesty sv. 9 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba lehce ošoupaná.

Cena: 329 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:32 | nabídka

Astrid Molaová - Andílek Rafael -

Carpe Diem Bohemia - 2006 - 1. vydání - edice Max - Vázané. Vynikající stav.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:30 | nabídka

Týden pohádek Boženy Němcové -

Papyrus a Jih - Vimperk a České Budějovice 1995 - Ilustrovala Hedvika Vilgusová - velká písmena - Vázané. Vynikající stav. Na zadní straně vazby cenovka.

Cena: 182 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:28 | nabídka

František Nepil - Makový mužíček -

Albatros - Praha 1976 - 1. vydání - Ilustroval Josef Paleček - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby ve hřbetu mírně poničené.

Cena: 249 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:26 | nabídka

Thomas Brezina - Démon ticha - Klub záhad - napínavé přiběhy se superlupou -

Fragment - Havlíčkův Brod 2005 - 1.vydání - Ilustrace W. Nowatzyk - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně odřená. Uvnitř knihy lupa.

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:25 | nabídka

Samuil Maršak - Jak šlo psaní kolem světa -

Albatros - Praha 1972 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Ilustrovala Olga Pavalová - veliká písmena - Vázané. Velmi dobrý stav. Zadní část vazby mírně zašpiněná.

Cena: 220 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:23 | nabídka

Mária Rázusová-Martáková - Junácký zápas(Pověsti o Jánošíkovi). -

SNDK a Mladé letá - Praha a Bratislava 1962 - 1.vydání - Ilustroval Robert Dúbravec - Vázané. Dobrý stav. Obálka chybí. Vazba zašpiněná a lehce popsaná propiskou.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 07:25:21 | nabídka

Miloš Zapletal - Špalíček her -

Albatros - Praha 1988 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

Cena: 189 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 06:45:54 | nabídka

Luboš Zelený - Pohádka z duhového poháru -

Kruh - Hradec Králové 1986 - 1.vydání - Ilustrovala Zdena Kabátová-Táborská - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 06:45:51 | nabídka

David Martin - Klaun na cestách -

X-EGEM - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý.

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

07.12.2011 - 06:45:49 | nabídka

Narodil se Kristus Pán -

Merkur - Praha 1991 - 1.vydání - Leporelo(listovací) - Velmi dobrý stav

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

« 1 23 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 18
RealityKup.cz - nemovitosti a reality