kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

detektivky

( 247 inzerátů )

detektivky bazar Kategorie detektivky bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie detektivky inzertního systému TOP-bazar.cz.
26.01.2012 - 09:10:39 | nabídka

Hadí doupě - Agatha Christie

Melantrich, Praha, 1988, 1.vydání, edice Gong, brožovaná, dobrý stav, 152 stran

Cena: 165 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:38 | nabídka

Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - Agatha Christie

Knižní klub, Praha, 1994, pevná vazba, velmi dobrý stav, 224 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 14:21:54 | nabídka

Mrtvý úsměv - Ross MacDonald

Naše vojsko, Praha, 1970, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, 200 stran

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 14:21:53 | nabídka

Smrt a Blažená paní - Ellis Peters

Mladá Fronta, Praha, 1985, 3. vydání, originální brožovaná vazba, velmi dobrý stav, 143 stran.

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 14:08:40 | nabídka

Arabella & spol. - výběr autorů sestavil a přeložil Jan Pišta

Naše vojsko, Praha, 1989, 1.vydání, edice Napětí sv.173, brožovaná, dobrý stav, zažloutlé listy, mírně pošpiněná, 269 stran, sestavil a přeložil Jan Pišta

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:51:30 | nabídka

Kmotr - Mario Puzo

Svoboda, členská knižnice, Praha, 1974, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Zdeněk Ziegler, 501 stran

Cena: 210 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:45:28 | nabídka

Hostinský od erbu - Edgar Wallace

Karel Voleský, Praha, 1932, celoplátěná vazba, vazba poškozena, odřená vazba, natržený hřbet lepený, zažloutlé listy, překlad Jar. Acler, 285 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:42:44 | nabídka

Žabí bratrstvo - Edgar Wallace

Karel Voleský, Praha, 1931, celoplátěná vazba, vazba poškozena, odřená vazba, natržený hřbet lepený, zažloutlé listy, překlad Běla Vrbová-Pavlousková, 312 stran

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:42:43 | nabídka

Zelený lučištník - Edgar Wallace

Karel Voleský, Praha, 1929, celoplátěná vazba, vazba poškozena, odřená vazba, utržený hřbet, zažloutlé listy, překlad František Heller, 352 stran

Cena: 270 Kč » Detail inzerátu

19.01.2012 - 13:37:46 | nabídka

2x likvidátor - Chet Cunningham

Ikar, Bratislava, 1991, lamino-brožovaná vazba, výborný stav, 297 stran, Krev na bulváru, Ohrožený Manhattan

Cena: 120 Kč » Detail inzerátu

17.01.2012 - 13:18:49 | nabídka

Tvář bez masky - Sheldon Sidney

Nakladatelství (edice): TatranRok vydání: 1992Počet číslovaných stran: 158 Odeslání do 24 hodin.

Cena: 37 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:34:37 | nabídka

Černý princ - Peter Corris

Lidové nakladatelství, Praha, 1975, pevná vazba, velmi dobrý stav, 141 stran

Cena: 180 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:34:31 | nabídka

Psychomafie - R. D. Zimmerman

Dilina AIEP, Praha, 1991, lamino-brožovaná vazba, výborný stav, 191 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:34:29 | nabídka

Si mŕtva, anjel moj - Paul Kanut Schäfer

Smena, Bratislava, 1979, celoplátěná vazba, papírový přebal, výborný stav, 213 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

16.01.2012 - 11:33:56 | nabídka

Parné prasa, Všetečník, Kat - James McClure

Slovenský spisovateľ, Bratislava, 1981, celoplátěná vazba, papírový přebal-odřený, potrhaný, 608 stran, slovensky

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 17
RealityKup.cz - nemovitosti a reality