top bazar > knihy, učebnice > časopisy
časopisy
( 243 inzerátů )
Kategorie časopisy bazar - zobrazuje inzeráty z kategorie časopisy inzertního systému TOP-bazar.cz.
Časopisy Score
Prodávám 39 kusů časopisu Score. Jsou v dobrém nebo výborném stavu, některá čísla jsou ještě dokonce v původním obalu, ve kterém byla koupena. Některá čísla se opakují, takže tu pár čísel 2krát a jedno dokonce 3krát. Prodám je po kusech i najednou. Vybraná čísla vám buď zašlu nebo je tu možnost i osobního předání v Brně či Vyškově. Jedno číslo prodávám za 40 Kč. K tomu pak přičtu cenu za...
Cena: 40 Kč » Detail inzerátu
Fotografický obzor - odpov. red. Augustin Škarda
Svaz čs klubů fotografů amatérů, Praha, 1934, ročník XLII, celoplátěná vazba, dobrý stav, žluté skvrny na vazbě
Cena: 560 Kč » Detail inzerátu
Junák 7-8/68 -
Mladá fronta, Praha, 1968, brožovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Junák 5-6/68 -
Mladá fronta, Praha, 1968, brožovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Květy - odp. red, Václav Čech
Vladimír Čech, Praha, 1899, Ročník XXI., polokožená vazba, dobrý stav, odřená vazba, natržený hřbet vazby, 801 stran
Cena: 320 Kč » Detail inzerátu
Junák 18/69 -
Mladá fronta, Praha, 1969, brožovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Junák 3-4/68 -
Mladá fronta, Praha, 1968, brožovaná vazba, velmi dobrý stav
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Malý čtenář -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1939-40, převazba, poškozeno, vazba odřená, lepený hřbet, zažloutlé listy, místy skvrny, místy poznámky v textu, doplněné tajenky, místy listy lehce uvolněné, ročník XXXXXIV., 638 stran, svázaná čísla 1-40
Cena: 610 Kč » Detail inzerátu
Naší přírodou - odp. redaktor Josef Ping
Průmyslová tiskárna, Praha, Obrázkový čtrnáctideník pro milovníky přírody, I. ročník-1937-1938, celoplátěná převazba, velmi dobrý stav, 959 stran
Cena: 460 Kč » Detail inzerátu
Naší přírodou - odp. redaktor Ing. Josef Zeman
Průmyslová tiskárna, Praha, Obrázkový čtrnáctideník pro milovníky přírody, II. ročník-1938-1939, celoplátěná převazba, velmi dobrý stav, 963 stran
Cena: 410 Kč » Detail inzerátu
Vídeňské illustrované noviny -
Redakce i administrace Vídeň, 1914, převazba, dobrý stav, místy skvrny, listy zažloutlé, ročník IX., svázána čísla 1-53/1914
Cena: 790 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 2003, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 195 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 2002, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Slovanský sborník IV. ročník-čísla1.-11. - redaktor Edvard Jelínek
J.Otto, Praha, 1885, převazba, stav dobrý, vazba poškozená, odřená,pošpiněná, zažloutlé listy, místy skvrny, otisk razítka, 656 stran-Slovanský sborník stati z oboru národopisu, kulturní historie a dějin literarního i společenského života
Cena: 1 450 Kč » Detail inzerátu
Le petit journal - prof. Dr. Ferd. Špíšek, prof. Dr. Ad. Mikovský
Melantrich, Praha, 1919, pevná vazba, verlmi dobrý stav, zažloutlé listy, volná ve hřbetě.
Cena: 310 Kč » Detail inzerátu






