top bazar > knihy, učebnice > časopisy
časopisy
( 242 inzerátů )
Kategorie bazar časopisy - zobrazuje inzeráty z kategorie časopisy inzertního systému TOP-bazar.cz.
Dobrodružný svět 25/VIII -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1933/1934, brožovaná vazba-zašlá, odřená, velmi dobrý stav, Dan Coolidge-Velký lovec 58 - 64, Ottwell Binns - Boj o dědictví 81 - 88
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Dobrodružný svět 24/VIII -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1933/1934, brožovaná vazba-zašlá, ušpiněná, dobrý stav, Dan Coolidge-Velký lovec 50 - 56, Ottwell Binns - Boj o dědictví 73 - 80
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Vídeňské illustrované noviny -
Redakce i administrace Vídeň, 1915, převazba, dobrý stav, místy skvrny, listy zažloutlé, ročníky X., XI. a XII., svázána čísla 1-40/1915, 52/1915, 14,15,16, 27,28,29,3031/1916, 29/1917
Cena: 790 Kč » Detail inzerátu
Dobrodružný svět 17/VIII -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1933/1934, brožovaná vazba-zašlá, ušpiněná, dobrý stav, R.S. Mansfield-Pevnost v poušti 38 - 44, Ottwell Binns - Boj o dědictví 17 - 24
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Akce pěnkava (Knihovnička Čtyřlístek - č. 154). -
Panorama - Praha 1988 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná, na jednom místě lehce natržená. Křížovky vyluštěné tužkou a fixou.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - V komoře je myš (Knihovnička Čtyřlístek - č. 162) -
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Obálka lehce ošoupaná, horní část přeložená. Stránky se stopami po skvrnách od inkoustu - nazasahující do textu. Křížovky vyluštěné perem a propiskou.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Přízrak v domě (Knihovnička Čtyřlístek - č. 148). -
Panorama - Praha 1987 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav. Křížovky vyluštěné propiskou.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Signály z neznáma (Knihovnička Čtyřlístek - č. 50). -
Orbis - Praha 1976 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Obálka ve hřbetu přelepená izolepou. Obálka v horní části vepředu utržená a popsaná fixou. Křížovky vyplněné.
Cena: 290 Kč » Detail inzerátu
Časopis Čtyřlístek a komiksy Káji Saudka
Koupím starší čísla časopisu Čtyřlístek, zejména pak čísla 1 až 55 a nebo starší komiksy ilustrované Kájou Saudkem. Děkuji za případnou nabídku.
Cena: dohodou » Detail inzerátu
Sbírám časopis Čtyřlístek
Sháním stará čísla Čtyřlístků. Za č. 1-30 velmi dobře zaplatím. Děkuji za nabídky ...
Cena: dohodou » Detail inzerátu
Prodám časopisy Gól,Fotbal
Prodám kompletní ročníky časopisů Gól a Fotbal. Cena dohodou.
Cena: dohodou » Detail inzerátu
Sbírám časopis Čtyřlístek
Začínám sbírat časopis Čtyřlístek, mám pár kousků z dětství a rád bych si doplnil sbírku. Pokud máte nabídněte. Přijedu a zaplatím na místě. Za nabídky děkuji předem. 603241017. (Pokud nechcete utrácet za telefon, stačí když mě prozvoníte-zavolám zpět)
Cena: 1 000 Kč » Detail inzerátu
střelecká revue
prodám 60 výtisků časopisu střelecká revue časopisy jsou v dobrém stavu důvod prodeje je ten že ruším sbírku na ceně se dohodneme
Cena: dohodou » Detail inzerátu
Rôzne časopisy, KONTAKT: predajnapredaj@azet.sk
Kamarát, IN, Dorka, Dívka, Bravo, Bravo Girl!, Top Dívky, ELLE, EMMA, EVA, STAR /// cena dohodou
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
ŽIVA kompletní ročníky
Prodám časopis ŽIVA ročníky 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989 kompletní ročník + původní desky na přebal. Dále ŽIVA 1990 čísla 3,4,5,6. Cena Kč 1 000 za vše nebo dle dohody.
Cena: 1 000 Kč » Detail inzerátu






