top bazar > knihy, učebnice > časopisy
časopisy
( 242 inzerátů )
Kategorie inzerce časopisy - zobrazuje inzeráty z kategorie časopisy inzertního systému TOP-bazar.cz.
Ešalon smrti - Stanislav Šusta
Albatros, Praha, 1974, KARAVANA č.80, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, žádný další obsah
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
EVA - odpovědná redaktorka Jarmila Nováková
Melantrich, Praha, 1942, brožovaná, velmi dobrý stav, graf. úprava akad. malíř Vojtěch Michal
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 2008, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 2007, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 2006, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 2005, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 1998, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Besedy lidu - redaktor Karel Vika
J. Otto, Knihkupec C. Kr. české university, Praha, 1910, ročník XVIII., originální pevná vazba, dobrý stav, zlomený obal, zažloutlé listy, vytržené listy.
Cena: 290 Kč » Detail inzerátu
Časopis pokrokového studentstva - redigoval J. Kopal
vydal Josef Felix, Praha, 1904, převazba, velmi dobrý stav, ročník VII.
Cena: 270 Kč » Detail inzerátu
Časopis učitelek - kolektiv autorů
nákladem Jednoty učitelek, Praha, 1907, převazba, listy zažloutlé-místy pokryté drobnými hnědými fleky,ročník časopisů XIV., příloha-Škola mateřská a ručních prací,
Cena: 560 Kč » Detail inzerátu
Čtyřlístek 135/86 - Ljuba Štíplová
Panorama, Praha, 1986, sešit, dobrý stav, tajenka nedoplněna, Zámek bez klíče, Polda a Olda a ještě jeden Olda, Koko a tchoř a jiné
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Čtyřlístek 138/86 - Ljuba Štíplová
Panorama, Praha, 1986, sešit, dobrý stav, tajenka nedoplněna, Miš, Koko a tchoř-Král lektvarů a jiné
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Dobrodružný svět 31/1932 -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1932, brožovaná vazba-ohnuté rohy, zašlé, zašpiněné, dobrý stav, ročník VI., Pavel dIvoi-Seržant Simplet 475 - 495
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Dobrodružný svět 32/1932 -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1932, brožovaná vazba-odřená, zašlá, dobrý stav, ročník VI., Pavel dIvoi-Seržant Simplet 495 - 511
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Dobrodružný svět 32/VIII -
Jos. R. Vilímek, Praha, 1933/1934, brožovaná vazba-zašlá, ušpiněná, dobrý stav, W. Scheffa-Dobrodružství lyžaře Dagfina 42 - 56
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu






