kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

časopisy

( 242 inzerátů )

časopisy inzeráty Kategorie časopisy inzeráty - zobrazuje inzeráty z kategorie časopisy inzertního systému TOP-bazar.cz.
15.01.2012 - 09:47:52 | nabídka

Lidé a země -

Geologicko-geografická sekce ČSAV, Praha, 1961, Ročník X., Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 482 stran

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:51 | nabídka

Lidé a země -

Naklad. ČSAV-Praha, roč. XIV, 1965, celoplátěná zelená vazba, velmi dobrý stav, populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník.

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:50 | nabídka

Lidé a země -

Nakladatelství ČSAV, Praha, ACADEMIA, 1963, ročník XII., velmi dobrý stav, celoplátěná červená vazba, populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník.

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:49 | nabídka

Lidé a země -

Geologicko-geografická sekce ČSAV, Praha, 1958, Ročník VII., Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 482 stran

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:48 | nabídka

Lípa VIII.- ilustrovaný časopis dorostu Československého Červeného kříže - řídili F. Krch a A. Kováříková

Dorostový odbor Československého Červeného kříže, Roč. VIII., velmi dobrý stav, pevná vazba, 159 stran Dorostu Československého Červeného kříže,

Cena: 410 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:47 | nabídka

Máj-ročník I. -

Nakladatelské družstvo Máje, Praha, 1903, svázaná čísla 1-52, originální převazba, pátá stránka roztřžená, stránky na několika místech na hranách drobně natrhlé nebo odtrhlé, zažloutlé stránky, na některých stránkách žluté skrvny, dobrý stav, 802 stran.

Cena: 710 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:46 | nabídka

Malý čtenář - Gabriel Smetana, Fr.S.Procházka

Jos.Vilímek, Praha, 1917, Kniha české mládeže, . . ročník XXXVI., převazba, dobrý stav, 316 stran

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:45 | nabídka

Malý čtenář - Gabriel Smetana, Fr.S.Procházka

Jos.Vilímek, Praha, 1918, Kniha české mládeže, . . ročník XXXVII., převazba, dobrý stav, 316 stran

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:43 | nabídka

Malý čtenář -

J. R. Vilímek, Praha, rok-není uvedeno, pevná vazba, zažloutlé listy, dobrý stav.

Cena: 280 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:41 | nabídka

Malý čtenář -

Jos. R. Vilímek, Praha, 1919, pevná vazba, velmi dobrý stav, lwhce zažloutlé listy, ročník XXXVIII., 316 stran.

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:38:49 | nabídka

Dobrodružný svět 15/III -

Jos. R. Vilímek, Praha, 1929, brožovaná vazba-uvolněná, zašlá, dobrý stav, Knud Gatzwiller-Žlutý Markýz 226 - 240

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:38:09 | nabídka

Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -

Filatelie, Praha, 1990, kompletní ročník , velmi dobrý stav,

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:38:08 | nabídka

Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -

Filatelie, Praha, 1989, kompletní ročník , velmi dobrý stav,

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:38:06 | nabídka

Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -

Filatelie, Praha, 1980, kompletní ročník , velmi dobrý stav,

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

13.01.2012 - 12:38:05 | nabídka

Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -

Filatelie, Praha, 1979, kompletní ročník , velmi dobrý stav,

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 3 45 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 17
RealityKup.cz - nemovitosti a reality