kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

časopisy

( 242 inzerátů )

časopisy prodej Kategorie časopisy prodej - zobrazuje inzeráty z kategorie časopisy inzertního systému TOP-bazar.cz.
15.01.2012 - 09:48:33 | nabídka

Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -

Filatelie, Praha, 1987, nekompletní ročník, chybí č. 11, 22 , velmi dobrý stav,

Cena: 214 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:25 | nabídka

Hudební revue -

Hudební odbor umělecké besedy, Praha, 1919, Ročník XIII., převazba, dobrý stav, natržený hřbet vazby, zažloutlé listy, 384 stran

Cena: 490 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:23 | nabídka

Fotografický obzor - odpov. red. Augustin Škarda

Svaz čs klubů fotografů amatérů, Praha, 1936, ročník XLIV, celoplátěná vazba, dobrý stav, žluté skvrny na vazbě, 280 stran

Cena: 560 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:20 | nabídka

Fotografický obzor - odpov. red. Augustin Škarda

Svaz čs klubů fotografů amatérů, Praha, 1934, ročník XLII, převazba, výborný stav, žluté skvrny na vazbě

Cena: 610 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:14 | nabídka

Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -

Filatelie, Praha, 1966, nekompletní ročník, chybí č. 11, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24 , velmi dobrý stav,

Cena: 114 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:05 | nabídka

Junák 1-2/68 -

Mladá fronta, Praha, 1968, brožovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:04 | nabídka

Junák 13-14/69 -

Mladá fronta, Praha, 1969, brožovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:03 | nabídka

Junák 17/69 -

Mladá fronta, Praha, 1969, brožovaná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:02 | nabídka

Kraj dvojí oblohy - Ladislav M. Pařízek

Albatros, Praha, 1969, KARAVANA č.17, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, další obsah: Výběr zajímavostí, Zastavený příval

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:02 | nabídka

Křídla vlasti - vedoucí redaktor Jaroslav Maršálek

Svaz pro spolupráci s armádou ve Vydav. časop. MNO, Praha, Ročník 1958 a 1959, Letecký čtrnáctideník svazarmu, poloplátěná vazba, dobrý stav

Cena: 870 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:01 | nabídka

Lidé a země - vedoucí redaktor doc. Ladislav Skokan, CSc.

Academia, ČSAV, Praha, 1978, Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, Ročník XXVII., celoplátěná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:48:00 | nabídka

Lidé a země - vedoucí redaktor doc. Ladislav Skokan, CSc.

Academia, ČSAV, Praha, 1979, Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, XXVIII. ročník, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 240 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:57 | nabídka

Lidé a země - vedoucí redaktor doc. Ladislav Skokan, CSc.

Academia, ČSAV, Praha, 1977, Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, Ročník 26, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav

Cena: 220 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:56 | nabídka

Lidé a země -

Geologicko-geografická sekce ČSAV, Praha, 1958, Ročník VII., Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 290 stran

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

15.01.2012 - 09:47:53 | nabídka

Lidé a země -

Geologicko-geografická sekce ČSAV, Praha, 1960, Ročník IX., Populárně vědecký zeměpisný a cestopisný měsíčník, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 482 stran

Cena: 360 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 34 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 17
RealityKup.cz - nemovitosti a reality