top bazar > knihy, učebnice > časopisy
časopisy
( 242 inzerátů )
Kategorie časopisy inzerce - zobrazuje inzeráty z kategorie časopisy inzertního systému TOP-bazar.cz.
Filatelie-časopis českých a slovnských filatelistů -
Filatelie, Praha, 1977, kompletní ročník , velmi dobrý stav,
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 1/52 -
SNDK, Praha, 1952, ilustrace Vladimír Kovářík, velmi dobrý stav,
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Švanda dudák - redaktoři Ignát Herrmann a Karel Horký
F.Topič, Praha, 1924, pevná vazba zdobená, dobrý stav, vazba místy odřená, natržený hřbet, 394 stran, svázaný humoristický časopis, ročník 34. s 248 ilustracemi, číslo 1- 24 ( číslo 24 vydáno 19.12.1924)
Cena: 290 Kč » Detail inzerátu
Karibu - Nora Szczepaňska
Albatros, Praha, 1975, KARAVANA č.86, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, žádný další obsah
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Klobouk za půl milionu - Adam Bahdaj
Albatros, Praha, 1969, KARAVANA č.25, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, další obsah: Dobrodružnou stezkou, Červenomodrý Metuzalém
Cena: 85 Kč » Detail inzerátu
Knihy džunglí - Rudyard Kypling
SNDK, Praha, 1968, jednotlivé sešity v celoplátěných deskách deskách, nekompletní.
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 1-12 1947 -
Svázan ročník časopisu Mateřídouška 1947 v jedné knize, pevná vazba, dobrý stav, vazba odřená, místy skvrny, , hádanky obyč. tužkou, lepený hřbet, č.1-il. O. Sekora-chybí přední i zadní strana, č.2-chybí strany-,17 a 31, č.3- il Josef Novák natržena strana 42, č.4 -il. Václav Karel, č.5- il. Josef Bidlo, natržena str. 77, č.6- il. Alena Herbenová, č.7 -il. Miroslav Šašek, č.8- il. Alena Ladová, ...
Cena: 710 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 10/54 -
Mladá fronta, Praha, 1954, ilustrace Karel Müller, velmi dobrý stav, tajenka doplněna obyč. tužkou
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 10/55 -
Mladá fronta, Praha, 1955, ilustrace Mirko Hanák, Zdenka Táborská, dobrý stav,
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 12/51 -
SNDK, Praha, 1951, ilustrace Jarmila Fenclová, dobrý stav,
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 12/53 -
Mladá fronta, Praha, 1953, ilustrace M. Marešová, dobrý stav, přední strana v dolní části popsána
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 13/52 -
Mladá fronta, Praha, 1952, ilustrace J. Mánes, M. Aleš, Z. Bílková, O. Rohlíková, J. Krasl, J. Vraštil, M. Jágr, dobrý stav, natržena přední strana
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 16/51 -
SNDK, Praha, 1951, ilustrace Antonín Pospíšil, dobrý stav,
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 17/51 -
SNKL, Praha, 1951, ilustrace Jan Provazník, velmi dobrý stav,
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu
Mateřídouška 18/51 -
SNDK, Praha, 1951, ilustrace N.Jevlanová, Karel Müller, Jindřich Kovářík, Karel Slabý, Jiří Tesař, dobrý stav,
Cena: 105 Kč » Detail inzerátu






