top bazar > knihy, učebnice > beletrie
beletrie
( 296 inzerátů )
Kategorie beletrie inzerce - zobrazuje inzeráty z kategorie beletrie inzertního systému TOP-bazar.cz.
Rolf zálesák - Ernest Thompson Seton
Mladá Fronta, Praha, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, přebal natržený, zažloutlé listy, dobrý stav, ilustrace Jaroslav Lukavský, 216 stran.
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Poslední Mohykán - James Fenimore Cooper
Albatros, Praha, 1991, laminovazba, velmi dobrý stav, 318 stran, KOD 53.
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Carrizalské peklo - G.F. Waco
Ivo Železný, Praha, 1993, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, rodokaps
Cena: 70 Kč » Detail inzerátu
Zmizelá karavana - Zane Grey
Návrat, Brno, 1993, 1. vydání, ilustroval František Ulč, laminovazba, velmi dobrý stav, 321 stran
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Šestnáctiletý pilot dobrodružství mladého letce v pralesích Jižní Ameriky - Vláďa Zíka
Gustav Voleský, Praha, 1941, originální pevná vazba s plátěným hřbetem, vazba odřená, listy zažloutlé, dobrý stav, ilustrace, obálka, vazba Miloš Novák, 183 stran, ( uloženo vitrína)
Cena: 510 Kč » Detail inzerátu
Mstitel z Farewelu - Ch.P.White
Gabi, Český Těšín, 1993, laminovazba, výborný stav, ilustrace Radomír Suchý, 190 stran
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
M. Majerová Siréna, ilustrace V.Tittelbach, 20 velkých obrázků
M. Majerová Siréna, ilustrace V.Tittelbach, 20 velkých obrázků, 381 str., nakl. Svoboda 1951, vázáno. Cena dohodou + poštovné
Cena: 1 Kč » Detail inzerátu
Sir Arthur Conan Doyle - Pes baskervillský -
SNKLHU - Praha 1958 - v SNKLHU 1.vydání - edice Světová četba - sv.196 - Kartonované. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba mírně opotřebovaná.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
N. S. Sergejev-Censkij - Lvi a slunce -
SNKLHU - Praha 1959 - 1. vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - svazek 201 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná.
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Karl Edward Wagner uvádí Nejlepší horory roku - Povídky II -
AND CLASSIC - Praha 1995 - Brožované. Velmi dobrý stav.
Cena: 220 Kč » Detail inzerátu
Eduard Štorch - Minehava -
SNDK - Praha 1960 - 3. vydání - Ilustroval Zd. Burian - Vázané. Stav dobrý. Vazba ošoupaná.
Cena: 189 Kč » Detail inzerátu
Hubert Janovský - Prázdniny na Smaragdovce -
LEPREZ - Praha 1995 - Ilustroval Petr Barč - edice KTO (Knihy táborového ohně) sv. 12 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Kálidása - František Hrubín - Ztracený prsten -
SNKLU - Praha 1961 - 2.vydání, v SNKLU 1. - 7 000 výtisků - Světová četba sv.260 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Na čelní straně obálky číslo nesouvisející s knihou. Na hřbetě obálky malý štítek. Na záložkách kousky izolepy.
Cena: 179 Kč » Detail inzerátu
Amaru a Bhartrhari - Sloky o lásce, moudrosti a odříkání -
SNKLHU - Praha 1959 - 1.vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - sv.220 - Kartonované. Vynikající stav. Nečteno.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Roger Vailland - Prohry. -
Odeon - Praha 1968 - 1. vydání - 7.000 výtisků - edice Světová četba sv. 396 - Kartonované. Stav dobrý. Prasklá vazba. Na hřbetu obálky samolepka. Obálka ošoupaná a mírně zašpiněná. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu






