kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

knihy, učebnice

( 12771 inzerátů )

bazar knihy, učebnice Bazar a inzerce knih a učebnic. Časopisy, detektivky, dětské knihy, dramata, encyklopedie, historické knihy, knihy pro mládež, kuchařky, manuály, příručky, mapy, průvodce, počítačová literatura, romány, sci-fi, fantasy, učebnice, skripta, zábavná literatura a další knihy nabízené v inzerci k prodeji. Bazar učebnic.
26.01.2012 - 09:12:04 | nabídka

Soucitem spoutaný - Michal Dudek

Plzákovo nakladatelství, Praha, 1946, celoplátěná vazba, výborný stav, obálka a frontispice Akademický malíř prof B. S. Urban, první vydání, 179 stran.

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:02 | nabídka

Růžové mlhy na lukách - Nora Hauskova

Kotrba, Praha, datum vydání neuveden, pevná vazba, zažloutlé a pošpiněné listy, jinak dobrý stav

Cena: 78 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:01 | nabídka

Rysavá Jalovica - Martin Kukučín

Státní pedagogické nakladatelství, Praha, 1955, originální pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 87 stran

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:00 | nabídka

Ryšavec s labutí - Karel Fleissig

Bratři Řimsové, Blatná, 1947, edice Domov, obálka a frontispice Václav Polívka, 1. vydání, originální pevná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 162 stran

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:59 | nabídka

Rožmberský regent - Jaroslav Bartl

Nakladatel R. Promberger v Olomouci, 1941, obálku upravil Al. Beran, originální pevná vazba, dobrý stav.

Cena: 200 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:58 | nabídka

Povstání na horách - Bohumil Říha

Komenium, Banská Bystrica, 1949, ilustroval Jan Podhajský, druhé vydání, originální pevná vazba s přebalam, velmi dobrý stav.

Cena: 105 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:57 | nabídka

Plným krokem - Jan Otčenášek

ČS spisovatel, Praha, 1952, 1. vydání, 48100 výtisků, orig. pevná vazba, velmi dobrý stav, mírně pošpiněná vazba, chybí přebal, 320 stran

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:56 | nabídka

Plukovník Bramble mlčí - André Maurois

Julius Albert, Praha, 1947, původní pevná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav

Cena: 115 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:55 | nabídka

Petrolej! - Upton Sinclar

družstevní práce, Praha, 1931, přeložil St. V. Klíma, obálka Ladislav Sutnar, vazba Emanuel Frinta, orig.pevná vazba, dobrý stav, pošpiněná vazba, obsahuje dva svazky

Cena: 410 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:54 | nabídka

Očarovaný poutník - N. S. Leskov

Svoboda, Praha, 1950, originální papírová vazba, knihá je politá a pošpiněná, dobrý stav, 257 stran

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:53 | nabídka

Od carského orla k rudému praporu - Krasnov P.

Nakladatelství Šolc a Šimáček, Praha, 1930, druhé vydání, orig. brožované sešity-66 ks, ilustrace Jiří Wowk, tištěno na pravém anglickém dřevaprostém papíře, hřbety některých sešitů ošoupané, velmi dobrý stav.

Cena: 770 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:11:52 | nabídka

O korunu a lásku 1 a 2 - Alexandre Dumas

nakladatelství Jos. R. Vilímek, Praha, 1932, originální pevná vazba-místy znečištěná bílými fleky, obálka chybí, 2 díly, obsahuje 116 dřevorytů J. Huyota podle kreseb M. Leloira

Cena: 1 120 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:55 | nabídka

Chlapci z Pavelské ulice - Ferenc Molnár

Olympia, Praha, 1987, ilustroval Jan Černý, laminovazba, výborný stav, 175 stran

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:54 | nabídka

Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain

NAVA, Plzeň, 2005, lamino-brožovaná vazba, výborný stav, 160 stran

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:10:53 | nabídka

Měsíční kámen - Wilkie Collns

Odeon, Praha, 1973, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, překlad Jarmila Emmerová, obálku a vazbu navrhl Adolf Born, grafická úprava Milan Kopřiva, 470 stran.

Cena: 130 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 3 4 5 6 78 9 10 11 12 13 14 15 » 852
RealityKup.cz - nemovitosti a reality