top bazar > knihy, učebnice
knihy, učebnice
( 12771 inzerátů )
Bazar a inzerce knih a učebnic. Časopisy, detektivky, dětské knihy, dramata, encyklopedie, historické knihy, knihy pro mládež, kuchařky, manuály, příručky, mapy, průvodce, počítačová literatura, romány, sci-fi, fantasy, učebnice, skripta, zábavná literatura a další knihy nabízené v inzerci k prodeji. Bazar učebnic.
V zemi růží a tabáku - Jindřich Lion
Svobodné slovo-Melantrich, Praha, 1956, 1. vydání, obálka a vazba Jaroslav Šváb, originální pevná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 152 stran textu
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Ve znamení Kon-Tiki - Thor Heyerdahl
Mladá fronta, Praha, 1960, 3. vydání, kresby Miroslav Váša, obálka a grafická úprava Jaroslav Šváb, brožovaný výtisk, na okrajích mírně potrhané desky, 208 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Kolumbus objevuje Ameriku - Pierre Marc, Michal Brix
Arcadia, Praha, 1993, tvrdá laminovaná obálka, velmi dobrý stav, ilustroval Michal Brix, 115 str.
Cena: 200 Kč » Detail inzerátu
Ať zešílí láskou - Halina Pawlowská
Motto, Praha, 1995, papírová vazba s laminovaným přebalem, velmi dobrý stav, ilustrace, přebal Erika Bornová, první vydání, 142 stran.
Cena: 185 Kč » Detail inzerátu
A neuveď nás v pokušení . - Jiřina Parmová
Slovanské nakladatelství J.Elstner, Praha, 1942, obálka Akadem. malíř Sláva Kittner, pevná vazba s přebalem, dobrý stav, 340 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Vzpomínky - Maxim Gorkij
Svoboda, Praha, 1950, první vydání, 15750 výtisků, graficky upravil F. Muzika, originální pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 365 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Výbor z díla - Alexander Sergejevič Puškin
Svoboda, Praha, 1949, úvodní slova Emanuel Frynta, graf. úprava Zdeněk Sklenář, originální papírová vazba s přebalem, poničený a potrhaný přebal, polité a uvolněné listy, jinak dobrý stav, 422 stran, nerozřezané listy
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Vinice zaslíbení - Tichý Petr
Pražské akciové tiskárny, Praha, 1947, velmi dobrý stav, převazba s přebalem, přebal lehce ušpiněn, 196 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Vilém II a Zákulisí Dvora Berlínského - Henry William Fisher
Jos. R. Vilímek, Praha, autorisované vydání, ze zápisků a denníku dvorní dámy, překlad Josef Pachmayer, originální pevná vazba, pošpiněné a zažloutlé stránky, jinak velmi dobrý stav, 447 stran
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Válečné tajnosti - Vavřinec Řehoř
Českomoravských podniků, Praha, 1928, secesní vazba, zažloutlé listy, jinak velmi dobrý stav,1 kniha
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Válka žen - Alexander Dumas
Kazatelna Ročník XVII., číslo 7-8, převazba, chybí předsádky, zažloutlé listy, uvolněná vazba
Cena: 80 Kč » Detail inzerátu
Varovníci - Giovanni Cena
J. Otto, Praha, 1919, svazek 82., originální pevná vazba, přebal chybí, zažloutlé listy, jinak výborný stav, 260 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Taras Bulba - N. V. Gogol
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1959, překlad Petr Křička, ilustrace Vlastimil Rada, originální celoplátěná zlatě zdobená vazba, přebal chybí, výborný stav, 192 stran
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Syn Pluku - Valentin Katajev
Dětské knihy, Praha, 1952, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 190 stran
Cena: 90 Kč » Detail inzerátu
Soucitem spoutaný - Michal Dudek
Plzákovo nakladatelství, Praha, 1946, obálka a frontispice B. S. Urban, 1. vydání, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, výborný stav, 179 stran
Cena: 180 Kč » Detail inzerátu






