kontakt
kontakt
nápověda
nápověda
pravidla bazaru
pravidla bazaru
moje inzeráty
moje inzeráty
hledat inzerát
hledat inzerát
vlozit inzerat
vložit inzerát

knihy, učebnice

( 12771 inzerátů )

knihy, učebnice nabídka Bazar a inzerce knih a učebnic. Časopisy, detektivky, dětské knihy, dramata, encyklopedie, historické knihy, knihy pro mládež, kuchařky, manuály, příručky, mapy, průvodce, počítačová literatura, romány, sci-fi, fantasy, učebnice, skripta, zábavná literatura a další knihy nabízené v inzerci k prodeji. Bazar učebnic.
26.01.2012 - 09:13:39 | nabídka

Fotografický obzor - odpov. red. Augustin Škarda

Svaz čs klubů fotografů amatérů, Praha, 1934, ročník XLII, celoplátěná vazba, dobrý stav, žluté skvrny na vazbě

Cena: 560 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:38 | nabídka

Příběhy o lásce - Maxim Gorkij

MF, Praha, 1959, 1.vydání, edice Kapka, sv.21, obálka, vazba, graf. úprava Jaroslav Šváb, brožovaná, velmi dobrý stav, 282 stran

Cena: 100 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:37 | nabídka

Rok dětství - Moudrá Pavla

Edvad Fastr, Louny-Praha, 1936, orig. celoplátěná vazba, zlatě zdobená, výborný stav, (z dívčích let do plného života)

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:36 | nabídka

Měnivá tvář divadla - František Černý

Mladá fronta, Praha, 1978, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 320 stran

Cena: 270 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:35 | nabídka

A zbyl jen meč - Bohumil Říha

Československý spisovatel, Praha, 1987, celoplátěná vazba s laminovým přebalem, výborný stav, přebal, vazba a typografie Miloslav Fulín, ilustrace Pavel Sivko, 320 stran.

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:34 | nabídka

Areál snů - Petr Hájek

Mladá fronta, Praha, 1980, 1. vydání, obálka a grafická úprava Miloslav Fulín, brožovaný výtisk, velmi dobrý stav, 224 stran

Cena: 90 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:33 | nabídka

Čtení o psaní - Lacina Václav

Českosloven. spisovatel, Praha, 1981, orig. pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, ilustrace Seyček, typo Vaněk, 188 stran.

Cena: 170 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:32 | nabídka

Čtení o psaní - Václav Lacina

ČS, Praha, 1957, originální celoplátěná vazba s přebalem, stav dobrý, přebal na hřbetu potrhaný, il. Eduard Hofman, obálka, vazba Seydl, str. 172

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:13:30 | nabídka

Deset životů - Helena Malířová

Československý spisovatel, Praha, 1974, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, obálka a vazba Seydl, 208 stran.

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:31 | nabídka

Zlaté mříže - Philippe Hériat

Svoboda, Praha, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 296 stran

Cena: 110 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:30 | nabídka

Zlaté mříže - Philippe Hériat

Svoboda, Praha, 1978, 1.vydání, edice Omnia, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 296 stran

Cena: 125 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:28 | nabídka

Zlaté stíny - Adolf Branald

Panorama, Praha, 1980, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, ilustrace a grafická úprava Cyril Bouda, 352 stran textu včetně kreseb.

Cena: 190 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:27 | nabídka

Zlaté střevíčky - Vicki Baumová

Melantrich, Praha, 1979, laminovazba, velmi dobrý stav, 340 stran

Cena: 180 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:25 | nabídka

Zlaté tele - Ilja Ilf, Jevgenij Petrov

Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1962, 3. vydání, ilustrace, obálka, vazba a předsádka Vladimír Fuka, originální celoplátěná vazba,přebal zažloutlý , dobrý stav, 300 stran

Cena: 380 Kč » Detail inzerátu

26.01.2012 - 09:12:24 | nabídka

Zlaté tele - Ilja Ilf, Jevgenij Petrov

SNKLU, Praha, 1962, edice Klubu čtenářů, sv.147, obálka, vazba, ilustrace, předsádka Vladimír Fuka, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, pošpiněný, natržený přebal, 299 stran

Cena: 410 Kč » Detail inzerátu

« 1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » 852
RealityKup.cz - nemovitosti a reality