top bazar > knihy, učebnice
knihy, učebnice
( 12771 inzerátů )
Bazar a inzerce knih a učebnic. Časopisy, detektivky, dětské knihy, dramata, encyklopedie, historické knihy, knihy pro mládež, kuchařky, manuály, příručky, mapy, průvodce, počítačová literatura, romány, sci-fi, fantasy, učebnice, skripta, zábavná literatura a další knihy nabízené v inzerci k prodeji. Bazar učebnic.
Pohled do té kotliny - Pavel Bojar
Československý spisovatel, Praha, 1986, 1. vydání, typografie Jan Jiskra, kresba na obálce Boris Jirků, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně pomačkaný přebal, dobrý stav, 304 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Pohlednice z Hollywoodu - Carrie Fisherová
Ikar, Bratislava, 1992, obálka Viera Fabianová, laminovazba s přebalem, na 1. listě věnování, velmi dobrý stav, 168 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Pohádky pro největší - Friedrich Wolf
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, celoplátěná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, překlad Marie Loudová, iniciály, grafikcá úprava a vazba Milana Hegara, 116 stran.
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Slovenské ludové umenie I. II. díl-výtvarný prejav -
Tatran, Bratislava, 1953, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, komplet 2 knih, celkem 15 stran textu 654 vyobrazení, I. díl-architektura, kroje a výšivky, II. díl-keramika, rezba malba, (slovenský jazyk - uloženo rarity)
Cena: 2 850 Kč » Detail inzerátu
Pověsti dávných časů - Pludek Alexej
Práce, vydavatelství a nakladatelství ROH, Praha 1971, celoplátěná vazba bez přebalu, velmi dobrý stav, 255 stran, vazba a grafika Janský
Cena: 189 Kč » Detail inzerátu
Pohlednice z Hollywoodu - Carrie Fisherová
Ikar, Praha, 1992, laminovaná vazba s laminovým přebalem, výborný stav, obálku navrhla Viera Fabianová, graficky upravil Juraj Linzboth, 163 stran.
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
O lásce, která neumírá . - Quido Maria Vyskočil
Jan Kotík, Praha, 1919, orig. plátěná vazba, velmi dobrý stav, mírně zažloutlé listy, 316 stran
Cena: 240 Kč » Detail inzerátu
Návrat na hole - Matúš Kavec
Matica Slovenská, Martin, 1946, 1. vydání, originální pevná vazba, dobrý stav, , 256 stran, (slovenský jazyk)
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Návrat nežédoucí - Miloš Nový
Mír, Praha-Brno, 1949, pevná vazba,mírně poškozený přebaL,MAPKA, 210 STR.
Cena: 170 Kč » Detail inzerátu
Maloměstské humoresky - František Herites
F. Šimáček, Praha, 1902, 2. vydání, originální pevná vazba, pošpiněná vazba, jinak velmi dobrý stav, 284 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Makanna Otec divů - Jiří Weil
ELK, Praha, 1946, 1. vydání, orig. brož. vazba, dobrý stav, špinavá vazba, potrhaná, rozlepená vazba
Cena: 95 Kč » Detail inzerátu
Malá zoologická zahrada - Jaroslav Hašek
Práce, Praha, 1950, brožovaná vazba, dobrý stav, lehce zažloutlé listy, potrhaný jeden list,ilustrace Josef Lada, 175 stran.
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Lovcovy zápisky - I. S. Turgeněv
Stanislav Minařík, Praha, 1929, překlad Stanislav Minařík, originální celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, 420 stran
Cena: 200 Kč » Detail inzerátu
Lidunčino štěstí - L.A.Čarská
Jos. R. Vilímek, Praha, rok neuveden, převazba, dobrý stav, 146 stran, il. Fr. Ženišek
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Lidský úděl - André Malraux
Družstevní práce, Praha, 1935, překlad Jos. Heyduk, úprava Ladislav Sutnar, obálka a vazba Karel Teige, originální celoplátěná vazba, přebal chybí, pošpiněná vazba, jinak dobrý stav, 373 stran
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu






