top bazar > knihy, učebnice
knihy, učebnice
( 12771 inzerátů )
Bazar a inzerce knih a učebnic. Časopisy, detektivky, dětské knihy, dramata, encyklopedie, historické knihy, knihy pro mládež, kuchařky, manuály, příručky, mapy, průvodce, počítačová literatura, romány, sci-fi, fantasy, učebnice, skripta, zábavná literatura a další knihy nabízené v inzerci k prodeji. Bazar učebnic.
Nenávidím a miluji - Valja Stýblová
Československý spisovatel, Praha, 1976, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, přebal a vazbu navrhl Zdenek Seydl, 268 stran.
Cena: 175 Kč » Detail inzerátu
Nový muž pro nový svět Vůně divokých dřínů - James J. Galvin
Sdružení sv. Jana Neumanna, České Budějovice, 1994, 1. vydání, překlad Stanislav Skuhrovec, brožovaný výtisk, velmi dobrý stav, 256 stran a obrazová příloha
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
O klíče markrabství - Antonín Kolek
Vyšehrad, Praha, 1971, obálka, vazba a grafická úprava Helena Illíková, originální celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně potrhaný, dobrý stav, 332 stran.
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
O ševci Matoušouvi a jeho přátelích - Antal Stašek
Orbis, Praha, 1950, 1. vydání, originální pevná vazba, dobrý stav, 295 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Ostrov nerozumu - Robert Graves
Mustang, Plzeň, 1994, 1. vydání, obálka Michal Vondryska, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 336 stran
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Odborník ze Sicílie - Norman Lewis
Československý spisovatel, Praha, 1981, 1. vydání, typografie a ilustrace Zdeněk Ziegler, brožovaný výtisk, lehce rozlepená vazba, dobrý stav, 400 stran
Cena: 130 Kč » Detail inzerátu
Odcházím přijdu - Čestmír Jeřábek
Československý spisovatel, Praha, 1957, 1. vydání, obálka a vazba Miroslav Váša, originální celoplátěná vazba, chybí přebal, mírně zažloutlé desky, dobrý stav, 190 stran
Cena: 80 Kč » Detail inzerátu
Píď země - Grigorij Baklnov
Svět sovětů, Praha, 1959, celoplátěná vazba s odřeným přebalem, velmi dobrý stav, obálku a vazbu s kresbami Vladimíra Tesaře navrhl a graficky upravil Vladimír Fuka, 163 stran.
Cena: 120 Kč » Detail inzerátu
Pátý živel - Kušner Alexandr
Odeon, Praha 1986, laminobrožovaná vazba s přebalem, výborný stav, překlad Daněk
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Páv zpívá o štěstí - Helena Lisická
Mladá fronta, Praha, 1988, 1. vydání, přebal, vazba a grafická úprava Milan Kopřiva, originální celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 272 stran
Cena: 100 Kč » Detail inzerátu
Pohádkové perly nejkrásnější pohádky různých národů - sestavil Aug. Jar Doležal
ladislav Sotka, Praha, 1925, originální pevná vazba, dobrý stav, zažloutlé listy, chybí hřbet, obrazy Gustava Doré, 143 stran.(skleněná vitrína)
Cena: 1 650 Kč » Detail inzerátu
Pohádka máje - Vilém Mrštík
SNKLHU, Praha, 1957, ilustrace, obálka, vazba Zdeněk Brdlík, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 348 stran
Cena: 210 Kč » Detail inzerátu
Pohádka máje - Vilém Mrštík
SNKL, Praha, 1957, 23. vydání, ilustrace Zd. Brdlík, celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 346 stran
Cena: 190 Kč » Detail inzerátu
Podoba lásky - Jerzy Broszkiewicz
Svoboda, Praha, 1976, 1. vydání, obálka, vazba a grafická úprava Pavel Šváb, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně pošpiněný přebal, dobrý stav, 392 stran
Cena: 110 Kč » Detail inzerátu
Podoby - Adolf Hoffmeister
Československý spisovatel, Praha, 1967, původní celoplátěná vazba bez přbalu, stav velmi dobrý
Cena: 180 Kč » Detail inzerátu






